2733
2739
عنوان

خونمون خیلی سوسک داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 68 پست
کامن خیلی خوبه  بزن تو همه جایی خونت .واندازه ۱۰ ساعت خونه نباش

بعدش باید ظرف مرفا رو همه جا رو بشورم آره؟ چقد اثر داره؟ دیگه نمیان؟

آینده حتما" زیباست.🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست من اسم ی سم سوسک خیلی عالی فردا از دوستم بپرسم بهت میگم هم بزنی کلا ریشه،کن میشن برای،همیشه،،ی ...

مرسی عزیزم حتماً بهم بگو دستت درد نکنه. دارم قبض روح میشم انقد من از این بشر بدم میاددددددددد    

آینده حتما" زیباست.🥰
2728
حالا بعد از اثاث کشی هم میشه دیگه فقط تو چاه ها میریزن. ما خونه های قبلیمون که هر سال سمپاشی میکردیم ...

وایی اره روی فرش تیره دیده نمیشه   😣😣😣😣

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

دیشب ۶ تا کشتیم. هنوز نتونستم بخوابم از دیشب. شوهرم میگه اسپری نزن تا برگردم. تهران نیست. چیکار کنم. احساس میکنم تو موهامم سوسک رفته 

آینده حتما" زیباست.🥰
2738
سلام دوست من خوبی ،پرسیدم گفت اسمش ایگونه بستش ابی وانگلیسی نوشته ،،ولی فقط یبار برای همیشه سوسکا خو ...

وای مرسی عزیزم فدات شم       حتماً میگیرم. 

. حالا نمیخوام برای همیشه تموم شن چون یه سال اینجا رو اجاره کردیم     ولی تا آخر این یه سال ریختشونو نبینم خیلی خوبه.   

آینده حتما" زیباست.🥰
سلام دوست من خوبی ،پرسیدم گفت اسمش ایگونه بستش ابی وانگلیسی نوشته ،،ولی فقط یبار برای همیشه سوسکا خو ...

سرچ کردم ICON 10 WP پیدا کردم. همینه به نظرت؟

آینده حتما" زیباست.🥰
2706