2737
2739
عنوان

گوشی همسر چک کردم اعصابم خراب شد قهرم باهاش

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 75 پست
حریم شخصی نباید وجود داشته باشه؟!  به شخصه نمیتونم با زن و شوهری که هیچ حریم شخصی ندارن و گوشی ...

بله ما حق نداریم پیامامون نشون شوهرمون بدیم چون شاید اون طرف دوم که حالا یا مادر ادمه یا خواهر یا دوست راصی نباشه مگه ازش اجازه بگیریم. من ۵ ساله حتی نمیدونم اسم بقیه جی سیوه تو گوشی شوهرم.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

منم باهات موافقم یعنی چی توزندگی مشترک حریم خصوصی وفلان وایناالبته شوهرمن اهل چیزی نیس امامن دوسدارم ازهمل چیش باخبرباشم...تازه اون رمزگوشیش اثرانگشته واهمچنین مال خودم ومن چون بااثرانگشت نمیتونم بازکنم پین پشتیبانش بهم میده همیشه رمزشودارم واونم رمزگوشی من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم موافقم من و همسرم به شدت به حريم هم احترام ميذاريم

عزیزم باید ب حریم احترام گذاشت

ولی اگه بفهمی شوهرت کس دیگه ای دوس داره و هی عکساشو میبینه توام مطمعنا کنجکاو میسی و هی چک میکنی

2728
منم موافقم من و همسرم به شدت به حريم هم احترام ميذاريم

ماهم چون اگه بحث خیانته که یه نفر میتونه ده تا گوشی مخفی داشته باشه ما نفهمیم. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بزن شل وپلشان کن واسه منم این اتفاق افتاد ولی شوهرم خودش گفت فلانی زنگ زده وپیام داده منم کردمش یه شری به مادرشوهرم گفتم فلانی کیه به چه حقی به شوهرم پیام داده دختره دیگه خودش بلاکمون کرده بود

ادم زورش میاد اگه میخواستت ک میگرفتیش باور کن اون ازاونور منو میبینه میخواد جونش درآد نمیدونه که ...

خدا رو دوست دارم واسه اینکه حواسش با منه
خدا رو دوست دارم آخه همیشه لبخند می زنه
2740
بله ما حق نداریم پیامامون نشون شوهرمون بدیم چون شاید اون طرف دوم که حالا یا مادر ادمه یا خواهر یا دو ...

به نظر من درستش همینه👌🏻

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
عزیزم باید ب حریم احترام گذاشت ولی اگه بفهمی شوهرت کس دیگه ای دوس داره و هی عکساشو میبینه توام مطمع ...

خب الان میخواد چیکا کنه؟ به رو شوهرش بیاره و روشون تو روی هم باز شه؟ بره دختره که شوهرو بچه داره رو بترکونه؟ 

من به شوهرم میگم گوشیمو چک نکن شاید ابجیم‌یا مامانم حرف زنونه بزنن اونم‌گوش میده اما گوشی خودش همیشه در اختیارم چون نه اهل دوست و رقیقه که بهش پیام بدن نه جیزی پیاماش یا کاریه یا مامانشه یا ابجیه منه یا بابای منه کسی جز اینا نیست. بعدشم حریم یعنی چی؟ زن و شوهر هیچ مرزی نباید داشته باشن

به نظر من درستش همینه👌🏻

به خدا من شوهرم خانوادش زنگ میزنن میرم یه حا دیگه خودم سرگرم میکنم میگم شاید نخوان چیزیرو من بفهمم و مسائل خانوادگیشون باشه. عکس میده نگاه کنم من یه عکس بعدو یه عکس قبلش نمیرم مگه اجازه بگیرم.

2706