2703
2553

بچه ها همین اول بگم ک حریم شخصی بین زن و شوهر نباید وجود داشته باشه اینکه حریم شخصی و فلان بهمان من موافق نیستم

قبلا گفتم ایشون عاشق دخترعمو ش بودن ولی خب نمیشه میاد منو میگیره همه چی خوب بود تا از دوسال پیش اون خانم اومد تو اینستا شوهرم  فالو کرد و بالعکس بعد اون دایما عکساز خودشو شوهر و بچه شو میذاره اینم از اینور دپرسو داغون ..من هرسری میرم قسمت جست و جو اینستاشو نگاه میکنم میبینم اسمشو زده پیجشو دیده..تا چند روز پیش اومدم سابقه جست و جوشو پاک کردم امروز دوباره نگاه کردم میبینم بازم اسمش هست تو سرچ اعصابم خورده حالا هم باهاش قهرم ..خودش میدونه چرا ولی حرف نمیزنه میدونه چمه ..

در ضمن رمز گوشیشم خودم متوجه شدم از روی حرکت انگشت ک مونده بود رو صفحه

خدا رو دوست دارم واسه اینکه حواسش با منه
خدا رو دوست دارم آخه همیشه لبخند می زنه

خب الان جه کار مفیدی از دستت بر میاد؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حریم شخصی نباید وجود داشته باشه؟! 

به شخصه نمیتونم با زن و شوهری که هیچ حریم شخصی ندارن و گوشیشون توسط هم چک میشه راحت باشم و پیام بدم

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
اصلا و ابدا حریم خصوصی تو زندگی مشترک معنا داره  خودتون میگین مشترک!!!! پس چیز خصوصی وجود ندار ...

وای چه تفکراتی 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2714
حریم شخصی نباید وجود داشته باشه؟!  به شخصه نمیتونم با زن و شوهری که هیچ حریم شخصی ندارن و گوشی ...

منم موافقم

من و همسرم به شدت به حريم هم احترام ميذاريم

پيج اينستاگرام من  liana_mehrbakhsh  هست..
2706