2737
2734
عنوان

گوشی همسر چک کردم اعصابم خراب شد قهرم باهاش

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 75 پست
من به شوهرم میگم گوشیمو چک نکن شاید ابجیم‌یا مامانم حرف زنونه بزنن اونم‌گوش میده اما گوشی خودش همیشه ...

نخیر روانشناسا حرف شمارو تایید نمیکنن عزیزم.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا من شوهرم خانوادش زنگ میزنن میرم یه حا دیگه خودم سرگرم میکنم میگم شاید نخوان چیزیرو من بفهمم و ...

حالا الان ممکنه یه عده ناراحت بشن 

اما واقعا درستش همینه من تعجب میکنم از اینکه اینحا همه با حریم شخصی مخالفن و مدام گوشی هم دیگه دستشونه و خیلی چیزای دیگه

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2731

بابا روانشناس چیه؟ من صدتا روانشناس میشناسم که زندگیشون داغونه. هرکس یه اخلاقی داره. من که اینجوریم لز زندگیمم راضیم. همه فامیلمونم اینجورین  کلابین زن و شوهر مرز و راز و حریمی نیست

حالا الان ممکنه یه عده ناراحت بشن  اما واقعا درستش همینه من تعجب میکنم از اینکه اینحا همه با ح ...

من حرف شما رو قبول دارم

ولی منظور از نداشتن حریم خصوصی بین زوجین مسائلی هست که مربوط به خودشون هست نه مثلا( مادر زن مادر شوهر خواهر زن خواهر شوهر.......)صرفا مسئله ای که به خودشون مربوطه نه دیگران

2740

متاسفانه بزرگترین پیج روانشناسی مون چند وقت پیش بدجوری گند زد. هرچند که با انتقاد های خیلی شدیدی رو به رو شد

(ارگانیک مایندد) 

حالا الان ممکنه یه عده ناراحت بشن  اما واقعا درستش همینه من تعجب میکنم از اینکه اینحا همه با ح ...

نمیدونم ایشاا. که موفق باشن و به اهدافشون برسن. من همین قدی میدونم تو شرکت ما اکثریت یه موبایل تو کشوشون دارن که خونه نمیبرن. حالا زناشون خوشالن گوشیاشون دستشونه. پسر عمه خودم تو ماشینش زیر صندلیش موبایل داره 😶 خدا کنه ذات کسی بد نباشه.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
متاسفانه بزرگترین پیج روانشناسی مون چند وقت پیش بدجوری گند زد. هرچند که با انتقاد های خیلی شدیدی رو ...

بعضی نظریاتش مسخره بود من با مشاورم صحبت میکردم تعجب میکرد از حرفام 

من حرف شما رو قبول دارم ولی منظور از نداشتن حریم خصوصی بین زوجین مسائلی هست که مربوط به خودشون هست ...

میفهمم

اما به نظر من گوشی جزو حریم خصوصی دیگه

شاید طرف مقابل توی گوشیش چیزی داره که نخواد ما ببینیم مثل صحبت با یه همکار یا مشکلات خانوادگی یا... 

اینم قبول دارم مردی یا زنی به بهانه حریم شخصی بخواد خیانتشو مخفی کنه 

نمیدونم ایشاا. که موفق باشن و به اهدافشون برسن. من همین قدی میدونم تو شرکت ما اکثریت یه موبایل تو کش ...

😮😮😮

عجب آدمایی... هرچند بعید هم نیست 

بله واقعا خداکنه ذات آدم بد نباشه😑

بابا روانشناس چیه؟ من صدتا روانشناس میشناسم که زندگیشون داغونه. هرکس یه اخلاقی داره. من که اینجوریم ...

ما حریم قائلیم عزیزم من شوهرم یه کشو داره توش چند تا سررسیده درش قفل نیست فقط احساس کردم جیزایی توش نوشته شخصیه هنوز با اونکه تو خونه تنهام میشم به خودم اجازه ندادم وارد حریم شخصیش بشم. یا لپ تاپشو چک کنم ببینم چی سرچ کرده. اونم همین جوره. نشست مشت سیستمم سریع سیستمم برگردوند سمتم گفتم جی شده گفت اینستات بازه عزیزم من بستمش بعد کاریو خواستم روسیستمم انجام داد. 

2706