2733
2734
عنوان

متخصص های خیار شور لطفا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 6847 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم من خیار شور درست میکنم و همه هم دوست دارن  خیار شور و قشنگ بچین تو ظرفی ک دوست داری بعد ...

ممنون گلم ایشالا خیارشور منم خوب دربیاید مثل شما لطف کردی مرسی😘😘

2740
اگه تو یخچال نذاشتی بزار جای خنک که سایه باشه اندازه مصرف بزار یخچال من خودم هفته پیش ۲۰کیلو گرفتم ا ...

یه اتاق اضافه داریم تقریبا خنکه میذارم اونجا😘😘 ایشالا با دلخوش مصرف کنین

عزیزم من خیار شور درست میکنم و همه هم دوست دارن  خیار شور و قشنگ بچین تو ظرفی ک دوست داری بعد ...

این یخچالش خیلی مهمه 

باعث میشه خیارشورا نگندن عالیه

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

طرز تهیه من:

مواد لازم: خیار .   نمک .     آب جوش برای ضدعفونی کردن خیار ها.     آب جوش تصفیه شده (برای روی خیارشور).     سیر.      فلفل سبز.      ترخون (هرچه بیشتر باشه خوشمزه تره) .    شوید (برای اینکه کپک نزنه) .    سرکه  

1. ابتدا خیارها و مواد دیگه را بشور 

2. در یک قابلمه بزرگ آب جوش درست کن از روی گاز بردار بذار پایین.

3 خیار ها را توی قابلمه بزرگ بریز و در حد یه هم زدن سریع از قابلمه در بیار مواظب باش چون گرمه دستت نسوزه بذار تو آبکش 

4. خیارها و  سیر و ترخون و شوید و فلفل رو تو ظرف مورد نظر بچین. روش نمک و سرکه بریز 

5. در آخر آب جوش تصفیه شده در حالی که هنوز گرمه  روی خیارها بریز. تا ظرف پر بشه. 

6. یه کیسه فریزی دولا کن سر ظرف بذار و بعد درب ظرف را ببند. حدود سه تا چهار روز بیرون یخچال بذار بعذدش دیگه بزار تو یخچال استفاده کن.

نکته: اگر خیار شور از قبل وقتی بیرون یخچاله (همون دو سه روز) کپک نزده باشه می تونی خیارشور را تا ماه ها دررون یخچال نگه داری کنی.

نوش جونتون

والسلام

همسرم و دخترم. عشق های زندگیم. 
این یخچالش خیلی مهمه  باعث میشه خیارشورا نگندن عالیه

اوهوم  باید جاش خنک باشه 

خیلی خوب میشه امتحان کنید

به حق همین روزا دهان کنید تا بتونم به بهترین شکل کارآمو پیش ببرم ممنونم ازتون
2706