2737
2734
عنوان

متخصص های خیار شور لطفا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 6847 بازدید | 57 پست

من هیچوقت عاشق خیارشورنبودم تااینکه پارسال شوهرم30کیلوخیارخرید مادرشوهرم همه رو ب ام شست گزاشت خشک ک شد کلیییی سیر پوست گرفت و فلفل تند خورد کرد و سبزی خیارشور هم خورو کرد بعد توی دبه ها ب بزرگ ی ردیف خیارشورگزاشت ی ردیف سیر ی ردیف سبزی و همینجور تابالا رفت اخرشم اب سرد و نمک  قاطی کرد و چشید ریخت روشون پرررپرررشد ودرش بسته وااای ک چقدرعالیییی بودن میمیرم وای خیارشکر تادونه اخرش ک خوردیم هییییچکدوم نرم نشده بودن تند بودن و تردحتی خیارچاقالوهاش ولی مامانم ک درست میکنه و سوراخشون میکنه رودنرم میشن

تیکر یکسالگی گل پسرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا هوا میکشه  بعد باید یخچال باشه  بعد احتمال اینکه سرکه هم کمه هس

ممنون عزیزم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
من با آب سرد سیر ترخون نمک فلفل سرکه تو هر بطری یه قاشق تا دوتا سرکه میریزم اینجوری درست میکنم خیلی ...

عزیزم میشه بگی آب جوشیده خنک باشه یا آب معمولی 

بعد چند روز آماده  میشه؟

از کی داخل یخچال باشه؟ 

2728
عزیزم منم از این هوسا کردم 15کیلو اوردم😁😁

نوش جونتون

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2740
اب نمک و سرکش جدا درست کن بعد که خیارات تو ظرف چیدی بهش اضافه کن ابش مزه کن نباید زیاد شوهر باشه&nb ...

شوهر نباشه یعنی چی

چو خدا بوده پناهت ، چه خطر بوده زِ راهت؟           خدا یار باشد ؛ دشمن هزار باشد۞۞