2737
2739
عنوان

از محبت بخاطر شهوت بیزارم شما هم اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 3229 بازدید | 133 پست
عزیزم اخر این چه حرفیه می زنی چرا اهانت میگه رابطه جنسی را میشه از زندگی تفکیک کرد خب خود این علاقه ...

اره اونوقت میفهمیدم که منو برا خودم میخواد نه رابطه فکر کن مثلا این حس رو داشته باشه که تو فقط برا خاطر پول منو میخوای چه حسی بهش دست میده واقعا بعدم مردا براشون مهم نیست با کی رابطه برقرار میکنن بخاطر همینه میتونن هزار تا صیغه هم کنن اون برا زن مهمه که با کی رابطه برقرار کنه چون بایچد عاشقانه باشه ولی مردا فقط یکی رو میخوان تخلیه بشن

تو باید زن یه عرب بشی😂😂😂

چرا عرب حالا

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخیر این رابطه عاشقانه محبت و تعهده که به زوجین آرامش میده نه رابطه جنسی رابطه جنسی در کنار اینها قر ...

عزیزم رابطه جنسی مانند باطری می مونه اگر اتومبیل همه چیز او سالم باشه ولی باطری نداشته باشه روشن نمیشه این رابطه جنسی چرخه محرک زندگیه اگر درست استفاده بشه وبرق به میزان بده همه چیز روال طبیعی خودش را خواهد داشت.

2728
اره اونوقت میفهمیدم که منو برا خودم میخواد نه رابطه فکر کن مثلا این حس رو داشته باشه که تو فقط برا خ ...

اگه اینجوری بود که میگی بعد تخلیه شدن دیگه نباس بات مهربون بود

چرا با این فکرا خودتو آزار میدی

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
خدا گفته ولی کی به حرف خدا گوش میده  اگه گوش میدادیم که دنیا بهشت بود

پس خودمون خراب میکنیم چون ارزش وجودی خودمون رو وسیله ای برای تخلیه میدونیم یعنی ارزش یه زن همینه اگه اینه من تمام قشنگی های دنیا رو تقدیم میکنم دو دستی و ترک میکنم دنیا رو اگه هدف اصلی برا اینکه وسیله ای باشم برا تخلیه یه مرد و ارزش دیگه ای نداشته باشم

حالا من برعکس من از بوسه و محبت های قبل رابطه گله میکنم بعد رابطه بیشتر دوست دارم محبت ببینم....عزیزم این به تفاوت های فردی و جنسی افراد برمیگرده سخت نگیر و حستو به همسرت بد نکن....تو دوره ی پریودی هم خودت خودتو برای همسرت عزیز کن عشوه بیا و ...

2738
اینا که چیزی نیس من کلا خودم خیلی احساسیم هر وقت بغلش میکردم دستش می رفت سمت پایین تنم چندبار بهش تذ ...

دقیقا دقیقا بخدا حسرت به دل موندم که یکبار بغلم کنه و کار به اون جاها نکشه حتی تو خواب ناز برم بغلش همونه باز خیلی حرصم میگیره که از محبت همینو بلده اینم برا من محبت نیست

پس خودمون خراب میکنیم چون ارزش وجودی خودمون رو وسیله ای برای تخلیه میدونیم یعنی ارزش یه زن همینه اگه ...

ن عزیزم اینجوریم نیس توام ب اون نیاز داری مگ اولش ک ازدواج کردین عاشق هم نشدین ؟ دوست نبودی باهاش ؟

عزیزم رابطه جنسی مانند باطری می مونه اگر اتومبیل همه چیز او سالم باشه ولی باطری نداشته باشه روشن نمی ...

شرط لازمه ولی کافی نیست . شما گفتین رابطه جنسی باعث آرامش زوجین میشه در صورتیکه اینطور نیست چیزی که باعث آرامش میشه عشق و تعهد و همدلیه رابطه جنسی در کنار اینا قشنگه نه به خودی خود 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
دقیقا دقیقا بخدا حسرت به دل موندم که یکبار بغلم کنه و کار به اون جاها نکشه حتی تو خواب ناز برم بغلش ...

شوهرت خیلی گرمه خودت سرد..😐😐

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
چرا عرب حالا

آخه عربا چندتا رو باهم ساپورت می کنن یکی برای کار یکی برای مهمونی رفتن یکی برای محبت کردن یکی برای بیزینس یکی برای نیاز جنسی یکی برای بچه آوردن یکی برای بجه بزرگ کردن😂😂😂

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
اره اونوقت میفهمیدم که منو برا خودم میخواد نه رابطه فکر کن مثلا این حس رو داشته باشه که تو فقط برا خ ...

عزیزم این تصورات ذهنی شماست اگر یه مرد فقط برای شهوت زنی را بخواد نمیاد تن به ازدواج بده واین همه مسئولیت به عهده اش بشه میره خیلی راحت اگر مقید باشه زن صیغه می کنه واگر هم بی قیدوبند باشه از بازار ازاد تهیه می کنه هم براش تنوعه ودهها نوع را تجربه می کنه وهم هیچ مسئولیتی هم نداره پس شما بهتره ذهنیت خودتون را عوض کنید وبا دید مثبا تری به زندگی نگاه کنید.

2706