2733
2734
عنوان

از محبت بخاطر شهوت بیزارم شما هم اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 3252 بازدید | 133 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم مشکل شما دید منفی‌تون به رابطه جنسیه 

دیدگاهتونو تغییر بدین تا کمتر احساس ناراحتی کنین 

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡
2731
خوب  فکر کن مرد زن وواسه چی میگیره نگین همش رابطه نیس نودونه درصد واسه رابطس

یا امام غریب یعنی یه مرد فقط واسه ارضای نیاز جنسی زن میگیرن . پس محبت دیدن و هم دم داشتن و هدفمند بودن زندگی پشمکه . 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
اره اره من میخام راضیم هستم

آره جون خودت 😏😏😏

اگه یه پیام تو گوشی شوهرت پیدا کنی به یه زن دیگه میای اینجا ۵۰ تا تاپیک خیانت می زنی

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
حقیقتا خودمونم همینو می خوایم دیگه دوست داریم وسیله ی تخلیه باشیم اصلا معنی اصلیه  ازدواج همینه ...

این دو تا موضوع چه منافاتی با هم داره . یعنی نمیشه از یه مرد انتظار داشت مثل یه ملکه با زنش رفتار کنه و شهوتش رو هم پیش زنش تخلیه کنه ؟ 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
هی نباشه بهتره باز حس اهانت بهم دست نمیده

عزیزم اخر این چه حرفیه می زنی چرا اهانت میگه رابطه جنسی را میشه از زندگی تفکیک کرد خب خود این علاقه به شماست که شوهرتون به سمت شما برای رابطه میاد والا خیلی از خانم ها دادشون بلنده که اقا اصلا به طرف ما نمیاد وخیلی با فاصله زمانی زیاد رابطه برقرارمی کنه.

حالا شما قضیه را عکس در نظر بگیر شوهرتون باتون رابطه جنسی برقرارنمی کردندولی مرتب شما بوش می کردند ایا می تونستی نداشتن رابطه را تحمل کنی؟

منم میگم  مگه مرض داره  غذای خوب مامان بیکاریو ولنگاری  نازکشیدن مامانش بیاد ورد ...

هدف اصلی ازدواج ارامشه نه چیز دیگه خدا هم گفته زنانی از جنس خودتون خلق کردیم که در کنارشون ارامش داشته باشید نه اینکه شهوتتونو خالی کنید اول ارامش ولی ما ارامش رو بخاطر شهوت بهم میزنیم الان من ارامش ندارم همه چیز خدا رو عوض کردیم متاسفانه هدف اصلی ازدواج رو شهوت قرار دادیم