2733
2739
عنوان

از محبت بخاطر شهوت بیزارم شما هم اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 3220 بازدید | 133 پست
عزیزم ببین هر مردی متفاوت من شوهرم کل در این موارد اخلاقش یک جور خاصی شاید اگر توضیح بدم تعجب کنی اص ...

ینی هنگام رابطه بداخلاق میشه؟

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره انگار وسیله ی تخلیه ی اونا هسیم 

حقیقتا خودمونم همینو می خوایم دیگه دوست داریم وسیله ی تخلیه باشیم اصلا معنی اصلیه  ازدواج همینه وگرنه به خاطر خیانت اینقدر داغون نمی شدیم مثلا زتی هست که راضی باشه شوهرش عمیقا بهش عشق بورزه و همیشه مثل پرنسس ها باهاش رفتار کنه ولی شهوت خودشو ببره جای دیگه تخلیه کنه

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
خوب  فکر کن مرد زن وواسه چی میگیره نگین همش رابطه نیس نودونه درصد واسه رابطس

منم میگم 

مگه مرض داره 

غذای خوب مامان

بیکاریو ولنگاری 

نازکشیدن مامانش

بیاد وردل ما که چیییییییییی

2731
2738
ینی هنگام رابطه بداخلاق میشه؟

نه بد اخلاق 😂😂مدلش متفاوت میشه نمیشه توضیح بدم 😂🤦🏼‍♀️من مشکلی ندارم و دوستم دارم البته همیشه اینجوری نیست روابطمون ولی خوب اخلاقش 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
منم میگم  مگه مرض داره  غذای خوب مامان بیکاریو ولنگاری  نازکشیدن مامانش بیاد ورد ...

کلا حرف یکی از معلمامون بود میگفت مرد اولویت اول ازدواجش غریزس بعد دوس داشتن واس زن اول دوس داشتن بعد غریزه

والا ماهم همینه بعد رابطه بگو از دیوار راس بروبالا میره مردا همینن عزیزم خودت وچرا اذیت میکنی

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706