2726
عنوان

از محبت بخاطر شهوت بیزارم شما هم اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 3219 بازدید | 133 پست

اره من اونوخت حس سواستفاده بهم دست میده

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب  فکر کن مرد زن وواسه چی میگیره نگین همش رابطه نیس نودونه درصد واسه رابطس 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2728
خیلی بده که 😶باهاش صحبت کن 

بهش میگم ولی اون میگه دوستت دارم ولی هیچوقت نمیبینم بعد رابطه تا یکی دو روز مهربون میشه و همش قربون صدقه ام میره ولی اندازه یه ارن برام ارزش نداره بهشم میگم فوقش یکی دو روز رعایت میکنه بعدش لاز همونه

خوب  فکر کن مرد زن وواسه چی میگیره نگین همش رابطه نیس نودونه درصد واسه رابطس

اره انگار وسیله ی تخلیه ی اونا هسیم 

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
اره انگار وسیله ی تخلیه ی اونا هسیم 

نیستیم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
بعد رابطه اون خوشحاله و من اعصبانی همیشهه

خب حتما شما سردی .رابطه یه چیز دو طرفس .هر دو بعدش باید احساس رضایت داشته باشن

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》

مردا همینن محبت تواونجاشونه خیلی ببخشین

نیستیم

هسیم😔

بهش میگم ولی اون میگه دوستت دارم ولی هیچوقت نمیبینم بعد رابطه تا یکی دو روز مهربون میشه و همش قربون ...

عزیزم ببین هر مردی متفاوت من شوهرم کل در این موارد اخلاقش یک جور خاصی شاید اگر توضیح بدم تعجب کنی اصلا رفتارش موقع رابطه با رفتارش موقع های دیگه متفاوت و اصلا شبیه نیست و خوب نمیشه ایراد گرفت شاید همسر شما هم این مدلی وقتی رابطه نداریم مهربون خیلی نرم و عاشق اما موقع رابطه کلا عوض میشه شاید همسر شما هم این مدلی

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706