1608
1605

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1613
1615
نمیشه سکوت کنم می‌خوام سریع جوابشو بدم خودمم ی مقدار عصبیم

جواب بدی بدتر میشه.منم مثل توام عصبیم ولی تمرین کن سکوت کن یا خودش متوجه میشه ،یا اگرم نفهمید ب موقعش یچیزی میگی 

جواب بدی بدتر میشه.منم مثل توام عصبیم ولی تمرین کن سکوت کن یا خودش متوجه میشه ،یا اگرم نفهمید ب موقع ...

آخه چطوری سکوت کنم نیم ساعت آدم سکوت می‌کنه بعدش نمیتونه ب پسرمون خیلی گیر میده سر کارای الکی

1523

وقتی حالش خوبه و آرامش برقراره تو یه نامه باهاش حرفتو بزن ولی با چرب زبونی مثلا تو خیلی مرد خوبی هستی همیشه از خدا میخوام سایه ات رو سرم باشه میدونم منو خیلی دوستداری ولی وقتی حرفای زشت بهم میزنی خیلی دلم میشکنه واسم سنگینه از بهترین مرد زندگیم این حرفارو بشنوم تو انقدر بزرگی واسه من که این اصلا بهت نمیخوره از این حرفا تا میتونی انتقاد و بذار بین تعرفیات یه مدتم به هیچ وج جوابشو نده با سیاست چرب زبونی برو جلو همیشه هم از جوشانده بهار نارج استفاده کن واینکه مردا مغزشون احتیاج به ویتامین B1 300داره تا آرومتر باشن امتحان کن ضرر نمیکنی

وقتی حالش خوبه و آرامش برقراره تو یه نامه باهاش حرفتو بزن ولی با چرب زبونی مثلا تو خیلی مرد خوبی هست ...

من هزار بار این حرفارو گفتم 

گفتم ک دلم میشکنه اما فردا یادش میره 

یا کتکم میزنه فردا میگه ببخشید اون دیگه گذشتس فراموش کن اما من نمیتونم فراموش کنم

1578