2737
2739
عنوان

همسرم گير داده كه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 105 پست

زایمان رو خودت باید تصمیم بگیری و ب نتیجه برسی،حالا ک هزینه هاشو میده کلاسا رو برو خوب بررسی کن ببین اگه بازم خواسی سز بشی ب دکترت بگو شوهرتو راضی کنه

آن را که وفــا نیست، زِ عالـم کم باد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعی که راست میگه خیلی بهتره. کلا خارجیا تن به سزارین نمیدن فقط ایراته که زناشون عمل میکنن بیشتر. واسه خودت گفته تو هم تحقیق کن شاید خوشت اومد. دردش اونقد نیس که نتونی تحمل کنی بالاخره خدا هم کمک میکنه

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

ادم چه چیزایی که اینجانمیشنوه...

اخه به شوهرچه ربطی داره زایمان😤

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2731

اینم بش بگو اگ بچم تو زایمان طبیعی مشکلی براش پیش بیاد از چشم تو میبینم چون بعضیا دستشون کشیده میشه تا بند ناف میوفته گردنش اینجوری میترسه دیگ😂😂😂😂بنظر من هر دو خوبی و بدی داره 

در اینکه طبیعی بهتره که حرفی نیست وشما انشالله طبیعی زایمان میکنی ولی جالبه مردا تو همه چی اظهار نظر  میکنن حتی تو زایمان خانمها ماشالله همه جا میخوان حرف زور بزنن!!!!!🤔

وااا یعنی چی بگو میدونی اصلا چه دردی قراره بکشم که داری تووهمچین موضوعی دخالت میکنی....بگو نمیشه خیلی صادقانه هر چی گقت تو بازم بگو نمیشهههههههههههههههههه تاااا قبول کنه و بگو که این مورد اصلا بهش ربطی ندارهههههههه

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2740

بهش بگو هر کاری دکتر گفت رو انجام میدم اگه بخوای گولش بزنی حتی اگه سزارین اجباری هم بشی فکر میکنه بهش دروغ گفتی 

بعضی از لین مردا چشونه تو همه کاری میخوان تصمیم گیری کنن  

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

اکثر بچه های سزارینی رفلاکس میشن، تازه بعدش تا چندین ماه بر اثر آمپول بی حسی کمردرد میگیری 

بنظرم طبیعی چند ساعت درد تحمل کن یه عمر خودت و بچه ت راحت باشین

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 

دقیقا عین شوهر من، منم چیزی نگفتم وقتی رفتم توی 8ماه وقتی دکترم از داخل لگنمو معاینه کرد گفت اوووو چه لگنی داری اصلا برای طبیعی خوب نیست این شد که سزارین کردم😁حالا شماهم تا اون موقع صبر کن ان شاء الله هرچی به صلاحتون باشه براتون اتفاق بیوفته ❤️

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃

چند تا فیلم از پارگی واژن و گشادی واژن و کاهش درصد رضایت در رابطه  چه واسه خانوم چه آقا و افتادگی رحم و مشکلات دیگه زایمان طبیعی تو یوتیوب نشونش بده خودش پشیمون میشه 

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
2706