2726
عنوان

همسرم گير داده كه ...

1364 بازدید | 105 پست

سلام خانما خوبين ؟ 

من ٣ روز ديگه وارد ٦ ماه ميشم ! 

همسرم گير داده كه اِلا و بِلا بايد زايمانت طبيعي باشه ، ميگه درسته درد داره ولي هم واسه خودت بهتره هم نيني ! 

منم واقعا طبيعي نميخوام يعني ميترسم ! 

بنظرتون چه طوري راضيش كنم ؟ 

البته اينو بگم اسم بچه و همه چيشو سپرد به خودم و گفت هرچي من بگم ولي روي موضوع زايمان حساس شده . 

ميگه هزينه كلاس زايمان طبيعي هر قدر بود ميدمو اينا . 

نشسته مستند ديده بعد فهميده طبيعي بهتره . 

بنظرتون چي بهش بگم پشيمون شه ؟

يه بار الكي گفتم دكترم گفته طبيعي نميتونم گفت ميام با دكترت حرف ميزنم 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو بدن خود منه

خودم در موردش تصمیم میگیرم  

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

چجوري راضيش كنيييييي!؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳😳

جلل خالق

خدايا به من يكم صبر عطا فرما🤦🏻‍♀️🤬💣

بدن خودته،ميخواي كس ديگه رو راضيش كني؟

بخدا دستم بهت ميرسيد تيكه پارت ميكردم از دست اين طرز فكرت🤬

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍

بگو هر وقت تو خواستی زایمان کنی میتونی درباره روشش تصمیم بگیری  

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

برعکس شوهرمنه هخخخ از اول حاملگیم گفت هرچی بشه میدم فقط سزارین

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

راست میگه عزیزم برای سلامتی خودت میگه طبیعی دردش برای یه لحظه اس ولی سزارین درداش بعدش شروع میشه عمم سزارین کرد بچه دومشو خیلی درد کشید واذیت شد میگفت هزاربار طبیعی بزایی بهتر از سزارینه

من یه مادرم ،یه همسر ویه دختر ویک خواهر وایا این زیبا نیست😍☺
2706