2737
2734
عنوان

دلم میخواد دختر مجردا رو خفه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 9326 بازدید | 285 پست
هشت ماه پیش این خصوصیات اخلاقیتو نمیدوننستی 🤔

میدونستم ولی تصورم از شوهر یه مرد خشک جدی و مغرور بود که کم حرف باشه ومن بیشتر بهش محبت کنم ولی شوهرم همش داره دورم میگرده بهم محبت میکنه خیلی صافه روراست.باهمه میگه میخنده

😔الهی به عشقت برسی و خوشبخت بشی.کاش من مث تو خوشگل بودم عمرا میذاشتم عشقم از دستم بره۵۰درصد  ا ...

والا من قیافه ام دارم منو نمیخواد

من همونم که خدا به فرشته هاش گفته این هرچی خواست بهش ندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آزالیاااا ببخشید ایشون عروس بنده هستن نبینم پشت سرش حرف بزنی و نارنجک رها کنی

ملت اعصاب ندارن من کمکشون میکنم حل و فصل کنن مشکلو . حال کردی راه حلو کوتاه و قوی

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

من هنوز مجردم ولی تا دوماه دیگه ازدواج میکنم قشنگ میفهمم حالتو 

منم بعدا پشیمون میشم 

حالم از ازدواج به هم میخوره

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
2728
می دونی به نظرم مشکل مجردی یا متاهلی نیست مشکل این  که هیچ وقت ادم قدر داشته هاش نمی دونه به هر ...

الان هیچ هدفی تو زندگیم ندارم هیچ انگیزه ای.چون فکر میکنم انتخابم اشتباه بوده توهمچیزم رو باختم

2738
به روی چشم میگم خیلیا اینجا از زندگی هاشون یا از انتخابشون راضی نیستن بعد وقتی میگن شما احساس میکنم ...

من اصلا منظورم به خودم نبود

ایشون در مورد بدی یا نارضایتی از شوهرش حرفی نزد

من فقط خواستم دلگرمش کنم که متاهلی هم خوبه تا بتونه از شرایطی که داره لذت ببره

آخه تازه ازدواج کرده هنوز حال و هوای مجردیشو داره

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
میدونستم ولی تصورم از شوهر یه مرد خشک جدی و مغرور بود که کم حرف باشه ومن بیشتر بهش محبت کنم ولی شوهر ...

هاااااااااااااا!!!! چی شد ؟؟؟ شما لات میخواستی مرد گیرت اومده . پیشمونی سروته کن راه یه طرفه نیست بقیه هم تو صف هستن راهو بند اوردی ها

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی