2726
عنوان

دلم میخواد دختر مجردا رو خفه کنم

9326 بازدید | 285 پست

دلم واسه دوران مجردی خیلی تنگ شده وقتی دختر مجردا رو میبینمشون واقعا حسرت میخورم...خیلی دوران خوبی بود..حیف قدرش ندونستم.هییییی

واقعا متاهلی هیچی نیست جز مسئولیت ودرد سر ولی مجردی آزاااااااااد.حیییییییییف کاش برمی گشتم به ۸ماه پیش وهیچ وقت جواب بله نمی دادم.خدایا حس میکنم کل زندگیم رو باختم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اومدم فحشت بدما  

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
منم دوست دارم یکی از کاربرا نی نی سایت رو خفه کنم😐😐 خیلی زندگیش ایده اله

کی😮

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706