2737
2739
عنوان

دلم میخواد دختر مجردا رو خفه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 9331 بازدید | 285 پست
بخدا مال خودت خیلیم مرد خوبیه سالم وصاف وصادق؛خونه و ماشین و مغازه ام داره

خیلی خانومی داشتم امتحانت میکردم😂😂😂😂 نه من خدایی اینقد از مجردیم‌راضی ام مامانم میگه از بس خوش میگذره بهت برا این ازدواج نمیکنی ورپریده چش‌سفید😂 البته یه چی‌بگم شوهر خوب خداییش خیلی بهتر از مجردیه لااقل تکلیفت با زندگیت مشخصه و همدم داری و یه خانواده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پیشونی ای پیشونی منو کجا میشونی😔

😔الهی به عشقت برسی و خوشبخت بشی.کاش من مث تو خوشگل بودم عمرا میذاشتم عشقم از دستم بره۵۰درصد  اینکه گذاشتم عشقم از دستم رفت به خاطر این بود اون خیلی خوش قیافه بود من زشت گفتم بعدا هی مقایسمون میکنن میگن فلانی از زنش بهتره منم خورد میشم 

اً
2740
والا مردم طبل تو خالی شدن دوستم میگفت زایمانم بیمارستان خصوصیه از قصا زایمانش با زایمان فامیل ما توی ...

من تعریف ندادم گلم دوستمون پرسید کجای زندگی متاهلی خوبه براش توضیح دادم.والا 

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
😑😐🤐وااااا🤔 متوجه منظورت نشدم اگه میشه واضحتر توضیح بده لطفا

به روی چشم میگم خیلیا اینجا از زندگی هاشون یا از انتخابشون راضی نیستن بعد وقتی میگن شما احساس میکنم خداروشکر از زندگیت راضی هستی بعد میای میخوای اونارو قانع کنی ک نه ازدواج خوبه و شوهر خوبه و این حرفا ولی فایده ای نداره چون واقعا زندگیا خیلی متفاوته

می دونی به نظرم مشکل مجردی یا متاهلی نیست مشکل این  که هیچ وقت ادم قدر داشته هاش نمی دونه به هر جا میرسه هی به مرحله بعد یا جایگاه بهتر فکر می کنه و از حالش راضی نیست خلاصه سرت درد نیارم زندگی همینه دیگه همین مسولیت ها همین تلاش کردن ها اصلا زندگی بدون کار و هدف مرگ تدریجیه

2706