2737
2734
عنوان

دلم میخواد دختر مجردا رو خفه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 9326 بازدید | 285 پست
همش خوبه بدی نداره بنظرم اینکه یه همدم داری دوستت داره دوسش داری کلی لحظه های عاشقانه دارین باهم میخ ...

خب من همه اینارو مجردی خودم انجام میدادم تنهایی باحال تر بود با سلیقه خودم به اختیار خودم 

اصلا خوشم نمیاد به سلیقه یکی دیگ لباس بپوشم یا یکی بهم بگه این کارو کن اون کارو کن

همیشه میچسبی به من میدونی پسر دارماا😂

گمشو تو تگم کردی😂

پسرتونو دوس دارم ولی ابم با تو تو یه جوب نمیره سلیطه ای😂😨

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش خوبه بدی نداره بنظرم اینکه یه همدم داری دوستت داره دوسش داری کلی لحظه های عاشقانه دارین باهم میخ ...

خو بازم که تعریف لاکچری کردن خودتون رو دادین . بله ما هم اگه وضعیون توپ بود شوهرمون را به را عشقولی بود همه چی ردیف بود . 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2731
2738
ع ن تررر

ع ن خشک😐

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
خو بازم که تعریف لاکچری کردن خودتون رو دادین . بله ما هم اگه وضعیون توپ بود شوهرمون را به را عشقولی ...

وا چه ربطی داره به لاکچری .مگه همه چی به پوله شوهرمنم یه کارمنده .گفت کجاش خوبه براش توضیح دادم.

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
خو بازم که تعریف لاکچری کردن خودتون رو دادین . بله ما هم اگه وضعیون توپ بود شوهرمون را به را عشقولی ...

والا مردم طبل تو خالی شدن دوستم میگفت زایمانم بیمارستان خصوصیه از قصا زایمانش با زایمان فامیل ما توی یه روز بود وقتی فهمیدم بیمارستات دولتیه خخخخ یا میگفت خونمون ۸ خوابه هست وقتی رفتم توی پیلوت زندگی میکردن طبقه بالاش هنوز  که هنوزه نساختن 😐

2706