2737
2739
عنوان

دلم میخواد دختر مجردا رو خفه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 9326 بازدید | 285 پست
من که اینجا نشستم دارم چاییمو میخورم چیکار به تو دارم 😓😓😓

😂😂😂😂😂

والا

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجردا هم از تنهایی دغ می کنند مرتب

و دلشون می خواد متاهل ها رو خفه کنن که قدر همدم آرامبخششونو نمی دونند

دقیقا منم دلم میخواد تورو خفت کنم که نمی فهمی 

توروخدا دعام کن وسواس فکریم تموم بشه خواهش میکنم صلواتم برام بفرست دیگه طاقت ندارم. هرکی منو دعام کرد و صلواتم فرستاد ایشالله حاجت روا شه.
2731
2738
این    @azaliaaaaa       آرزوی شوهر داره

غلط مخور بهر کسی    

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
مشکل ازشوهرته که الان همچین حسی داری وگرنه متاهلی هم خیلی خیلی قشنگه وقتی شوهرت همونی که میخوای باش ...

سلام دوست عزیز دقت کردم تو تاپیکایی ک طرف اینقدر اعصابش داغونه و داره از شوهر و متاهلی و اینا میناله شما میای ی پارازیت میندازی ک نه خوبه و فلان و... خوشم میاد عزیزم تو همچین تاپیکایی دنبالت میگردم