2733
2734
عنوان

ی آقاهه بود تو نی نی سایت که...

| مشاهده متن کامل بحث + 4644 بازدید | 174 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دونه هم نوکیا دکمه ای دارم قیمت چجوریاس

عکسهاشون رو هر زمان که مایل بودید تل یا واتس برام بفرستید ازتون خریداری میشه ان شالله

09333201212در خدمتم

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2731
عکسهاشون رو هر زمان که مایل بودید تل یا واتس برام بفرستید ازتون خریداری میشه ان شالله 09333201212در ...

ممنونم من پس فردا واستون میفرستم

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
دقیقا مشکلش چیه؟

امشب دکمه روشن وخاموشش عمل نمیکنه

ولی تقریبا چندماهیه حافظه دستگاه جا نداره همین

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
امشب دکمه روشن وخاموشش عمل نمیکنه ولی تقریبا چندماهیه حافظه دستگاه جا نداره همین

اهان 

مشکل هارد پیدا کرده

اگر ال سی دیش سالم باشه ۴۰۰ ۵۰۰ ارزش داره

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2740
اهان  مشکل هارد پیدا کرده اگر ال سی دیش سالم باشه ۴۰۰ ۵۰۰ ارزش داره

نه ال سیدیش سالمه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
نه ال سیدیش سالمه

عکسهاشون رو هر زمان که مایل بودید تل یا واتس برام بفرستید ازتون خریداری میشه ان شالله

09333

201212

در خدمتم

عکسهاشون رو هر زمان که مایل بودید تل یا واتس برام بفرستید ازتون خریداری میشه ان شالله 09333 201212 ...

باشه حتما

یکی هم حال دل ما رو خریداری کنه ،ببره تعمیرش کنه😔😔😔

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

تو رو خدا جواب منو بدین

با کای بدبختی و نداری گوشی اس هفت ایج گرفتم یه ماه نگذشته بود که از دستم اروم سر خورد ال سی دیش شکست و نیمسوز شد بعد داداشم با خرج خودش برام درست کرد بعد مدتی یه خط همودی سبز پیداش شد که سرچ کردم و با زدن یه کد خطه میرفت وای الان اون خط رنگش شده بنفش و ثابت مونده یه خط دیگه هم ثابت مونده اصلا ضربه هم نخورده هیچ راهی واسه از بین بردنش نیست؟؟

بعد عمری خواستم یه گوشی خوب دستم بگیرم از شانس گند من این بلاها سرم اومد😢

تو نتم تحقیق کردم خیلیا این مشکل رو داشتن وای راه حلی نبود نظر شما چیه؟؟؟

اللهم صل الله محمد و ال محمد
عکسهاشون رو هر زمان که مایل بودید تل یا واتس برام بفرستید ازتون خریداری میشه ان شالله 09333 201212 ...

ببخشید اقا یه گوشی ساده داریم ک روشن میشه صدا های برنامه هاش میاد اما صفحع فقط سفیده میتونین بگین از چیه ؟؟

خدایا شکرت
2706