2752
2734
عنوان

ی آقاهه بود تو نی نی سایت که...

| مشاهده متن کامل بحث + 4644 بازدید | 174 پست

سلام یه گوشی سونی اکسپریا وی دارم سالمه فقط یکم هنگه و وقتی شاژش میکنی درصد نمیندازه. الان دست بچمه و کلی. بازی داره توشو بازی میکنه. به نظرتون قیمتش چنده اگه بخام بفروشم یه تبلت براش جاش بخرم

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی هم حال دل ما رو خریداری کنه ،ببره تعمیرش کنه😔😔😔

اون بالایی این کارو میکنه...

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
من گوشیم الجی G3 هست آی سی تغذیه اش سوخته هیچ جا نیست شما دارید؟ گفتم چون گوشی میخرید شاید همچین مد ...

سلام

بله شماره فنی آی سی رو بگین براتون میارم.

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2731
سلام یه گوشی سونی اکسپریا وی دارم سالمه فقط یکم هنگه و وقتی شاژش میکنی درصد نمیندازه. الان دست بچمه ...

سلام

گوشیع خوبیه فقط اندرویدش پایینه

۲۰۰ در نظر داشته باشید

سلام گوشیع خوبیه فقط اندرویدش پایینه ۲۰۰ در نظر داشته باشید

وع همین. اینکه شارژر تبلتم بهم نمیدن. بله عالی بود. الان honor 8c دارم. نظرتون راجبش چیه. فقط انگار دوربینش تاره

ببخشید اقا یه گوشی ساده داریم ک روشن میشه صدا های برنامه هاش میاد اما صفحع فقط سفیده میتونین بگین از ...

سلام

خدا پدرتون رو رحمت کنه

براشون ی صلوات فرستادم

مدل گوشی رو بفرمایید.

وع همین. اینکه شارژر تبلتم بهم نمیدن. بله عالی بود. الان honor 8c دارم. نظرتون راجبش چیه. فقط انگار ...

اتفاقا ی تبلت لنوو دو سیم کارت دارم در حد نو با جعبه و شارژر ۴۵۰ تومن

۸سی گوشیه خوبیه

نظرم رو در چه موردی پرسیدید؟

اتفاقا ی تبلت لنوو دو سیم کارت دارم در حد نو با جعبه و شارژر ۴۵۰ تومن ۸سی گوشیه خوبیه نظرم رو در چ ...

جدی همه جا این قیمته؟ یا فقط شما دارین؟ 

درمورد گوشیhonor که دستمه

تو رو خدا جواب منو بدین با کای بدبختی و نداری گوشی اس هفت ایج گرفتم یه ماه نگذشته بود که از دستم ار ...

سلام

به ضربه ربطی نداره

۱.نصب غلط ال سی دی

۲.اورجینال نبودن ال سی دی

این دواست.

ممکنه ده سالم همینجوری کار کنه

نگران نباشید

جدی همه جا این قیمته؟ یا فقط شما دارین؟  درمورد گوشیhonor که دستمه

نه من یکی دارم

گوشیه خوبیه

ک هوآوی ها رو نذارید حافظشون پر بشه

حافطه داخلی

همین

نه من یکی دارم گوشیه خوبیه ک هوآوی ها رو نذارید حافظشون پر بشه حافطه داخلی همین

کدوم حافظه رو. اون 4 گیگو یا اون 32 گیگو

4 گیگو چطوری انتقال بدم برنامه هاشو

حافظه داخلیه گوشی

رم یا مموری کارت منظورم نیست

2706