2733
2734
عنوان

ی آقاهه بود تو نی نی سایت که...

| مشاهده متن کامل بحث + 4643 بازدید | 174 پست
Find  my iphoneجریانش چیه میگن اگهonباشه نباید اون گوشیو خرید چون اطلاعات جدیدو نمیپذیرع درسته؟

اولین باره میشنوم و در این مورد متاسفانه اطللعی ندارم راستش

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم حس میکنم اینکارو کنم پشیمون میشم ولی شدیدا کررمم گرفته عوضش کنم🤔🤭

نه بعدش پشیمون میشید

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
اگر دلش معیوب نباشه خریدارمممم شدید!

من گوشی دارم

نمیدونم چشه فضا نداره اصلا

برنامه هم ندارم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728

اَللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ 

وَآلِ مُحَمـَّدﷺوَ عَجِّـل فَرَجَهُـم

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
من گوشی دارم نمیدونم چشه فضا نداره اصلا برنامه هم ندارم

مدلش رو بفرمایید

2740
ااا چند وقت ازت یاد کردم . خواهرم گفت گوشیم خراب شده باید گوشی بخرم گفتم یه آقایی هست میخره گوشی ها ...

ارادت

سلام من تنها تاپیکم همینه و تو این ۷ سال کاری با کسی ندارم. البته وظیفمه. اینم ترفند نیست. بیشتر ...

سلام من چن تا گوشی تاچ معیوب دارم میفروشمشون

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
مدلش رو بفرمایید

گلکسی جی۵

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
اَللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ  وَآلِ مُحَمـَّدﷺوَ عَجِّـل فَرَجَهُـم اَللَّهُـمَّ ص ...

عالی

ممنونم