2752
2734
عنوان

ی آقاهه بود تو نی نی سایت که...

| مشاهده متن کامل بحث + 4644 بازدید | 174 پست
ببخشید شما میدونین هزینه ی یه ال سی دی جدید واسه تبلت ۸ اینچی ایسوس که مدلش رو یادم نیست، حدودی چند ...

سلام

۳۰۰ نهایت

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
سلام کارشناس الکترونیکم و کار سخت افزار و تعمیرات انجام میدم. و عاشق تعمیراتم و بیشتر رو علاقه و ...

یه‌گوشی‌گرند۲دارم‌بردش سوخته‌فک‌کنم‌یا هاردش دقیق‌نمیدونم‌تهران‌قطعه اش‌گیر میاد؟

اخرش 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ببخشید اقا گوشی j 5 میدونید الان قیمتش چنده  عاشق گوشی سامسونگم😢😢😢 داشتم شکست

سلام

صفر یا دست دوم؟

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2731
یکی ..هواوی...یکی سامسونگ j5

مشکلی نداره

عکسهاشون رو هر زمان که مایل بودید تل یا واتس برام بفرستید ازتون خریداری میشه ان شالله

0933

320

1212

در خدمتم

صفر میخوام دست دوم بدم میاد 

صفرش خیلی کمه

ولی حدود ۲ تومن نهایت

یه‌گوشی‌گرند۲دارم‌بردش سوخته‌فک‌کنم‌یا هاردش دقیق‌نمیدونم‌تهران‌قطعه اش‌گیر میاد؟

سلام

بله هاردش قابل تعویضه و پیدا میشه

کجایین شما؟هزینه تعمیرش زیاد میشه؟

شمالم مازندران

نه زیر ۶۰ ۷۰ تومن

سلام‌ گوشی‌سامسونگ‌ اس بهتره یا  A50کدومو پیشنهاد میدین؟میخوام‌ی گوشی مقاوم‌بخرم

سلام

سری a  فوق العادست 

و حتما a40 یا a30  یا a50 خریداری کنید و سراغ سری j و s سامسونگ نرید!

گوشی خوب چیزی مثل سامسونگ جی 5 سراغ دارین؟

شما بفرمایید چقدر میخواین هزینه کنید من راهنماییتون کنم