2737
2739
عنوان

مامانایی که نی نی 😍اردیبهشتی😍 تو دلشون دارن بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 51004 بازدید | 7348 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۲۶سالمه  پسرم۸سالشه دومی تو راهه البته یکم زودتر فروردینی نی نیم

عزیزم اخرین پریودت کی بود

عاشق فروردینم خیلی دوست دارم بچه دومم فروردین به دنیا بیاد

دوزخ از تیرگی بخت درون من و توست                                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت🎈💕
بچه ها من تازه رفتم توهفت ماهگی این هفته ام وفت دکتر دارم .تاالان ک همه چی نرمال  و خوب بوده..م ...

دکتر بهم گفته سی هفته برو ،،،سنو

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2738
دکتر بهم گفته سی هفته برو ،،،سنو

احتمالا برای منم همینو بگو باتوجه ب شماختی ک دارم و شرایطم...یعنی میشه تقریبا هشت ماهگی 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
عزیزم اخرین پریودت کی بود عاشق فروردینم خیلی دوست دارم بچه دومم فروردین به دنیا بیاد

۲تیر

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
سلام بهمگی چه جمع خوبی.... منم حساس شدم ناجورر هر حرفی زود بهم برمیخوره و گریه ام میگیره ..... بچه ...

سلام خوش اومدی سرگیجه شاید به خاطر کم خونی باشه ،،بعضی اوقات  حرکات بچه دردناکه 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
بچه ها شما سونو بیست و هشت هفته داشتین؟؟ برا من هفته ۲۸سونو نوشته

گلم من بیست و هفت ویزیت شدم 

وزن نگرفته بودم دکترم سونو نوشت برای بیست و هشت هفتگی 

وزن جنین و مایع کیسه اب و اینجور چیزا رو بررسی کرد 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
سلام خوش اومدی سرگیجه شاید به خاطر کم خونی باشه ،،بعضی اوقات  حرکات بچه دردناکه

برای من ک زیر سینه سمت راست م انگار ی استخون بوده ک الان شکسته 

اصلا نمی تونم بشینم حتما باید دراز بکشم یا راه برم 

امشب رفتم دکتر میگه پای بجه ست اما من بعید می دونم 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
2706