2733
2734
عنوان

دعوای جاریم و پدر شوهرم و مشکلات من

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعدش شوهرامون اومدن رفتن پایین جلسه با پدر شوهر .شوهر من جو گیر شده بود میگفت اگه تو به بابای من همچ ...

پدر شوهرت زيادي تنده تو اين دوره كسي توقع حجاب از دختر ٦ ساله نداره 

اگر تا اين حد گير و بي منطقه خونتون رو جدا كنيد ازش

سیلی ب بچه ی 6ساله واسه حساب دست اومدن بقیه😯خیلی وحشتناکه 

دیگه روششه...متعصبه بی خرده

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
من جاری اسی هستم اون همه فحش ندادم داره پیاز داغ رو زیاد میکنه پدر شوهرم دخالت کرد منم جواب دادم سلی ...

شما که گفتی مجردی 😁

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
حالم بهم میخوره ازاین حاجی های افراطی اگه خیلی مرده به دین و ایمون خودش برسه پیره خرفت

بخدا خونمونو کرده تو شیشه از اینجا هم که نمیتونیم بریم کار و بارشون مشترکه با پدر شوهرم شوهرمم به دهن باباشه بی منطق خودشونم با کتک بزرگ شدن.جالب اینجاست که من وقتی به پدر شوهرم میگفتم دختر من به تکلیف نرسیده میگف پس لخت بفرستش بره بیرون انگشتش کنن

1الان بد جوری جو گیر شده

رفت امد نکن دخترتم نزار بره تو کوچه اونا درست بشو نیستن لباس پوشیده هم بپوشه واز دو روز دیگه میگه دختر تو کوچه چی میخواد 😐

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
2706