2733
2739
عنوان

دعوای جاریم و پدر شوهرم و مشکلات من

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 102 پست
بخدا خونمونو کرده تو شیشه از اینجا هم که نمیتونیم بریم کار و بارشون مشترکه با پدر شوهرم شوهرمم به ده ...

خاک عالم 😣😣😣😣😣

بگولابدباخودت اینکاروکردن ‌ ک همش فکرت سمت اینچیزاس ب بچم رحم نداری 

جاریت هرچی گفته نوش جونش باشه این مردارزشش همینقدره 

وخدایی که بشدت کافیست
رفت امد نکن دخترتم نزار بره تو کوچه اونا درست بشو نیستن لباس پوشیده هم بپوشه واز دو روز دیگه میگه دخ ...

الان دخترم تو کوچه بودش شوهرم فرستاده بودش بالا بهش گفته بود برو چادر و روسری بپوش.بعد زنگ زد به من شوهرم گفت بچرو از تو کوچه جم کن.پدر شوهرمم به شوهرم گفته بود به خاطر این دختر تو رو زدم که حساب کار بیاد دست اونیکی ها نگن فرق میزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا خونمونو کرده تو شیشه از اینجا هم که نمیتونیم بریم کار و بارشون مشترکه با پدر شوهرم شوهرمم به ده ...

چقد بیتربیته خاک بر سرش 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘

اينجوري كه ميگي پدر شوهرت واقعا افراطي و بي منطق و بي ادبه

اگر نميتونيد جدا شيد 

رفت و اومدتون رو كم كنيد جلوي اونا پوشيده تر باشيد كه حرف و حديث پيش نياد دور از چشمش اونجوري كه ميخوايد باشيد

2731

این پدرشوهرتم ی چیزمیشه ها

این چه لغتیه بکارمیبره 

اسی باشوهرت صحبت کن که یکم سیاست داشته باشه به پدرش اجازه نداده دخترتو بزنه یاگیربده به حجابش

نه عزيزم چرا شوخي  هركس ي اعتقاداتي داره من نميگم كار پدر شوهر درسته ولي اينقدر بد دهني لازم ن ...

اول اینکه نون ونمک نمیخورن! فقط تویه ساختمون هستن

دوم اینکه چطور اینا باید به اعتقادات اون احترام بزارن ولی اون نباید بزاره؟ چطور اینا باید حساب نون ونمکرو بکنن ولی اون باید دست بلند کنه روی دختربچه😐😐😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

به شوهرت گفتی؟

میگعتی منم مامان بچم هیچکس حق نداره تو تربیتش دخالت کنه،اینم که لخت بفرستم بیرون یا نه به هیچکس ربط نداره

خودش تو سری خور بزرگ شده ،عقده هاشو سر بچه خالی میکنه

خاک عالم 😣😣😣😣😣 بگولابدباخودت اینکاروکردن ‌ ک همش فکرت سمت اینچیزاس ب بچم رحم نداری  جاری ...

نمیدونم بخدا دیگه خسته شدم موندم وقتی شوهرم اومد خونه چطور حالیش کنم که بابا روشت غلطه.چون خودش همیشه از بچگیاش تعریف میکنه و میگه من با کتک بزرگ شدم.

2740

بنظر من مشکل اصلی شوهرت نه پدر شوهرت..وقتی ینفر نتون مستقل باش و وابسته باباش باش همین میشه

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
الان دخترم تو کوچه بودش شوهرم فرستاده بودش بالا بهش گفته بود برو چادر و روسری بپوش.بعد زنگ زد به من ...

دیگه نرو خونشون... بزار حساب کار دست خود بیشعورشم بیاد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
به شوهرت گفتی؟ میگعتی منم مامان بچم هیچکس حق نداره تو تربیتش دخالت کنه،اینم که لخت بفرستم بیرون یا ...

همونم مونده اگه به شوهرم این حرفا رو بزنم زندگیم کلا بهم میریزه.جو گیر کهبشن هیچی جلو دارشون نیست

الان دخترم تو کوچه بودش شوهرم فرستاده بودش بالا بهش گفته بود برو چادر و روسری بپوش.بعد زنگ زد به من ...

چه استدلالی واقعا

بچه کوچک رومیزنه که بگه من تبعیض قائل نمیشم فقط بخاطراینکه وجهه خودش خراب نشه جلواون یکیا

2706