2733
2739
عنوان

دعوای جاریم و پدر شوهرم و مشکلات من

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 102 پست
وای چقدر حالم بهم خورد از این مرتیکه یابو خجالت نمیکشه با اون هیکل دست رو بچه بلند میکنه کاش حداقل ...

نمیتونم میگم که شوهرم میگفت اگه تو با بابام اینجوری حرف بزنی جرت میدم

همونم مونده اگه به شوهرم این حرفا رو بزنم زندگیم کلا بهم میریزه.جو گیر کهبشن هیچی جلو دارشون نیست

آره

اول ازدواج باید فکر خونه و کار مشترک رو میکردید

ما داشتیم تو فامیل که عروس این مدل خانواده را ادب کرده

ولی روش اون فکر نمیکنم برای شما قابل اجرا باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیتونم میگم که شوهرم میگفت اگه تو با بابام اینجوری حرف بزنی جرت میدم

شما لازم نیست عین جاریت فحش بدی! برو پایین بگو شما بزرگتری احترامت واجبه ولی حق نداری دست روی بچه من بلند کنی خودش پدر داره مادر داره حواسمون بهش هست

اگر خدایی نکرده اتفاقی براش بیفته نمیایم یقه شمارو بگیریم خودمون مسئولیم پس شماهم لازم نیست دخالت کنی

همه اینارو محکم ولی بدون داد وبی داد بگو وبیا بالا

شوهرتم هیچ غلطی نمیتونه بکنه بگو نتونستم کتک خوردن بچمو ببینم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
بخدا خونمونو کرده تو شیشه از اینجا هم که نمیتونیم بریم کار و بارشون مشترکه با پدر شوهرم شوهرمم به ده ...

بگو اگه مردم مثل توخراب فکرکنن بایدم دخترمو بذارم توگونی بفرستم بیرون.ازبس خودش چشمش دنبال دخترای مردمه فکرمیکنه بقیه هم همینطورن.ازاون بدتر شوهرته ک بهش روداده باشمااینطوررفتارکنه.دختر۶ساله اگه ازالان حجاب کنه کی میخواد راحت باشه اخه

خیلی بااحترام برو پایین

بگو شما حق نداری بزنی من من نمیزنم ک شما بزنی. میبینم پسرهاتون رو چطوری بزرگ کردی نمیزارم بچه ی منم این رفتارو بکنی

لطفا چادر دخترتم ببر جلوش پاره کن

شوهرتم هیچ کاری نمیکنه بکنه. باج بدین سواری میگیرن

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.