1421
1411

من 

سه تاسقط 

یک خارج رحم 

علتش هم تازه فهمیدم مشکل ایمنی و انعقاد خون و مشکل ضعیف بودن اسپرم همسرم 

دکترا میگن نمیتونین بچه دار بشین میشه برام صلوات بفرستین تا معجزه بشه و منم مامان بشم                   اللهم صل علی محمد و آل محمد 
من  سه تاسقط  یک خارج رحم  علتش هم تازه فهمیدم مشکل ایمنی و انعقاد خون و مشکل ضعیف ...

چندساله درانتظاری منم شبیه توام البته دکترعلتشونمیدونه چراسقط میشه،واسه شمارشدش خوب بود؟

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

منم سقط مکرر دارم. 5 سقط😑تازه ازمایش ایمنی و انعقادی و ژنتیک دادم. خدا کنه مشکلم معلوم بشه. هنوز جوابشونو نگرفتم. دعا کن ی مشکلی باشه دکتر میگفت اگ مشکل مشخص بشه خوبه. درمان میشه ولی ازمایشا سالم باشه خیلی سخت میشه. چون راه درمان پیدا نشده 🙁

1390
1376
ی هفته است ازمایشا را انجام دادم. حدود ده روز دیگه جوابش میاد. شب و روز ندارم. خیلی میترسم مشکلم سخت ...

منم میرم دکترولی امیدی به دکتراندارم،دکترمن نگاه کردتوچشام میگه اینم سقط میشه بزارسقط بشه بعدمیفرستم آزمایش ژنتیک،گفتم خوب چراقبل بارداری نفرستادی میگه هزینش زیاده۱۰میلیون میشه فهمیدم دروغ میگه میخواست بپیچونه منم گفتم میرم پیش یه دکتردیگه من نمیتونم دست رودست بزارم منتظرباشم اینم سقط بشه

منم میرم دکترولی امیدی به دکتراندارم،دکترمن نگاه کردتوچشام میگه اینم سقط میشه بزارسقط بشه بعدمیفرستم ...

خدا ب دادمون برسه. من دیگه افسرده شدم. 7 ساله ازدواج کردم. بیشتر وقتا از خدا گله مند میشم. میدونم کارم بده و کفره. ولی بخدا خسته شدم نمیدونم گناهم چیه؟ حتی یه نفر تو خانواده و فامیلم اینجوری نیست. 😢

1427
خدا ب دادمون برسه. من دیگه افسرده شدم. 7 ساله ازدواج کردم. بیشتر وقتا از خدا گله مند میشم. میدونم کا ...

نایلی جواب آزمایشتوگرفتی بهم خبربده چیشد،منم فردابرم سونوجوابشوببرم واسه دکترم ببینم بقایامونده یانه ،ببینم چی میگه علت سقط رو

نایلی جواب آزمایشتوگرفتی بهم خبربده چیشد،منم فردابرم سونوجوابشوببرم واسه دکترم ببینم بقایامونده یانه ...

حتما بیا تهران پیش متخصص سقط مکرر

الان ک رزاقی ایرانه بهترین فرصته تا مشکلتو بفهمی

1364