1428
1389
عنوان

دخترم زشته😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 147 پست

خیلی غلط کرده چه عمه ی بیشعوووووری داری 

توام میگفتی زشت باشه بهتره تا اینکه بی شعور باشه مثل بعضی ها 

اصلا هم زشت نیست دخترت 

خجالت بکش تو مادری این حرفیه درمورد بچت میزنی 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

به پسرمنم میگفتن..اصلااااا برام مهم نبود..الان ۴سالشه..خیلییی خوشگل وخوشتیپه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1436

عزیزم یعنی چی مظلومم،نمی تونم جواب بدم😐

بزن تو دهن هر کی که به فرشته ی معصومت توهین کرد

بخدا این حرفا از همین الان رو بچت تأثیر میذاره،گناه داره😞

میگویَد این همه اذیتَت کردم،باز رهایَم نکردی؟گفتم یکبار دیر به مدرسه رسیدم. هیچ کَس در حیاط نبود. آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت. بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت .. هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....          (اللّهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)                                                     من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.
ای جووون من این ک خیلی خوشگل و گوگولیه حیفت نمیاد از این بچه میگی زشت ؟دیدت ب دنیا زشته عزیزم

من نمیگم بسکه بقیه گفتن دارم باور میکنم

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
1444

عزيزم دخترت اصلا زشت نيست قيافه ي بانمكي داره.خوشگل هم نيست ولي زشتم نيست قيافه ي معمولي و بانمك داره.انشالله تنش سالم باشه.

لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ اِلّا بِالله اَلعَليِ الاَعظيمْ

وا چیش زشت بچہ بیچارہ بعدشم حتی اگہ زشت باشہ ھم بہ کسی مربوط نیست ۔اولا سعی کن برات مھم نباشہ کی چی میگہ دوما انقدر جلوی بقیہ قربون صدقہ بچت برو وازش تعریف کن کہ کسی نتونہ بہ بچت چیزی بگہ مادر باید ھمیشہ ارج وقرب بچشو بالا ببرہ

طرف خودشو ھمچین میگیرہ انگار منہ😉😎 والااااا
1391

میخوای تعریف بشنوی اصلا لازم به این حرفا نیست

اکثرمون بچه دوست داریم و اگه هرکسی بدون هیچ حرف خاصی عکس بچشو بذاره از ته دلمون میگیم نازه و قربون صدقش میریم.. اصلا نمیتونم باور کنم کسی همچین حرفی بهت زده باشه!!!!!! 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙

تو مادرشیا هر کی هر چرتی گفت تو که نباید تکرار کنی خدا بهت عروسک داده قدرشو بدون اینجور حرفا بار منفی داره مراقب باش. کلا یه سریا زاده شدن راجب بچه و زایمان مردم حرف مفت بزنن مثل اینکه دور شما زیاده خیلی فحش ها تو ذهنم بود ولی دیگه تایپ نمیکنم.😐

خدای بزرگ و مهربانم به داده و نداده ات شکر هزار بار شکر...
عکس بچتون رودیدم.اجساس میکنم خودتون زیبا هستید برای همین توقع از بچه بالا رفته

اره میگن به کی رفته شبیهت نیست

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
1331