2733
2734
عنوان

شما هم این پیام رو ب همسرتون بدیم ببینید چی جواب میده+عکس گذاشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 29250 بازدید | 635 پست
عشقتون پایدار

ممنون عزیز 😘

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشقتون پایدار باشه ان شالله  دوساعته دارم امصاتونرو میخونم تاره فهمیدم چی به چیه خیلی قشنگه🌹 ...

ممنون دوست جان 😘😘😘

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2731
ارتش لهستان😐😑🤣😂😂😂

لهستان بی دفاعه من ارتش هیتلرم😳😂

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

هههه بعد کلی توضیح دادن فهمید چی میگم... آخر سرم گفت مارو گرفتیااا... صبر کنین عکسشو بفرستم..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من