2733
2734
عنوان

شما هم این پیام رو ب همسرتون بدیم ببینید چی جواب میده+عکس گذاشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 29250 بازدید | 635 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خوابیده اخه شب تا دیرموقع سرکاره روزا میخوابه دلم نمیاد بفرستم میترسم گوشیش سایلنت نباشه خواب زده شه

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
چی؟برره ای هستی😂😂

قاتل به زبون ترکی این میشه 😊

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
ممدم وجود خارجی نداره ولی مرسی  عشقم    

دلت بسوزه ممد من وجود خارجی داره  

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
شوهرم 

عشقتون پایدار باشه ان شالله 

دوساعته دارم امصاتونرو میخونم تاره فهمیدم چی به چیه خیلی قشنگه🌹🌹

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔