2737
2739
عنوان

دوساعت پیش همگی تصادف کردیم

606 بازدید | 44 پست

بچه ها داشتیم منو شوهرم و پسرم میرفتیم اونور بلوار ک سوار ماشین شیم ی پژو با سرعت اومد زد بهمون فرار کرد.من پام ترک برداشته اتل کردن.پسر دوسالمم پاش کوفته شده اونم اتر بستن شوهرمم کمرش درد میکرد و سرش شکسته و صورتش زخمی شده هنوز بستریه.خواستم بگم ب صدقه ایمان داشته باشین.من اگه صدقه نذاشته بودم کنار امروز شاید دیگه زنده نبودیم.خیلی صحنه بدی بود انقد گریه کردم ک دارم میترکم

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم 

ان شا الله به زودی حالتون خوب بشه 🙏

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

خدا رو شکر که از سرتون بلا گذشت

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

خدا کمک کنه به همه شما هم زودتر خوب شید انشاالله 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2740
از کمیته امدادی؟

بله؟یکم شعور داشتن بد نیس...میتونی همون صدقه رو بدی ب ی نیازمند ک میشناسیش اگه ب کمیته اعتماد نداری.

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
2706