2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه خانمی رو میشناسم دعا نویسه کارشم عالیه عالیه واقعا حرف نداره خدایی من خودم نتیجه دیدم فقط هم کارهای خیر انجام میده مثل باطل السحر؛دفع همزاد؛بازکردن بخت؛برگشت معشوق؛بچه دارشدن؛رفع چله و... بگید از سایت نی نی سایت هستید تخفیف هم میده قیمتاشم بالانیست اینم شمارش

09105960058باران خانم

2728
ن شناختی بگو

من یه خانمی رو میشناسم دعا نویسه کارشم عالیه عالیه واقعا حرف نداره خدایی من خودم نتیجه دیدم فقط هم کارهای خیر انجام میده مثل باطل السحر؛دفع همزاد؛بازکردن بخت؛برگشت معشوق؛بچه دارشدن؛رفع چله و... بگید از سایت نی نی سایت هستید تخفیف هم میده قیمتاشم بالانیست اینم شمارش

09105960058باران خانم

دوستان خواهشا کسی دعا نویس تو اصفهان یا شهرضا یا نجف اباد یا هرجا سراغ دارید خواهشا با ادرس و شماره تلفن بدید لطفا و خواهشا ممنونتون میشم مهمه تراخدا خواهشا ادرس کامل اگه دارید بدید با تلفن اگه داره 

2740
من شمارشو ندارم عزیزم اما باز از چندتا دیگه شنیدم گفتن خوب نیست اما خب تعداد کسایی ک تعریف میکنن ازش ...

اها باشه عزیزم

به بعضیام باس گفت: بیشعوری قضیه‌ فیثاغورث نیست که هی 
سلام میشه برامنم بفرستید لطفا اینم شمارمه09138361467  لطفا

09135504917

سلام این شمارشه .ولی حتما باید بچه ببرید.پسر ۱۰ تا ۱۲ سال دختر ۱۰ تا ۱۴ سال 

بدون بچه برید انجام نمیده اونجا هم هیچکس بچه اش نمیده.به منم ندادن برگشتم😭

2706