2733
2739
09135504917 سلام این شمارشه .ولی حتما باید بچه ببرید.پسر ۱۰ تا ۱۲ سال دختر ۱۰ تا ۱۴ سال  بدون ...

سلام عزیزم ی سوال ازت داشتم میشه درخواستمو قبول کنی

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

یکیو میشناسم ک کارش عالیه حرف نداره چند جا رفتم فقط پول الکی دادم مشکلمو حل نکردن ولی اینو از طریق یه دوست اشنا شدم امتحان کردم ک دعاهاش اثر کرد مشکلمو حل کرد دستش سبکه خیر ببینه شمارشو میزارم بهش پیام بدین ۰۹۰۵۳۰۹۱۸۳۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرتنhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/6401753/روز-سوم-باطل-السحر-و-معجزه-قران-و-حال-من

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
2742
دوستان خواهشا کسی دعا نویس تو اصفهان یا شهرضا یا نجف اباد یا هرجا سراغ دارید خواهشا با ادرس و شماره ...

سلام یه دعا نویس هست اصفهان ۶ نفر رفتند پیشش خیلی خیلی رازی بودند ، حتی یکیشون برا مریض رفته بود الان کامل حل شد فقط ظاهراً حضوری نداره منم شنیدم ، 09138361467 اینم شمارش

سلام دعانویس پیدا کردی؟

سلام یه دعا نویس هست اصفهان ۶ نفر رفتند پیشش خیلی خیلی رازی بودند ، حتی یکیشون برا مریض رفته بود الان کامل حل شد فقط ظاهراً حضوری نداره منم شنیدم ، 09138361467 اینم شمارش

سلام عزیزان خوبید من دعانویس میشناسم خیلی کارش عالیه کاره منو انجام داد واقعا نتیجه دیدم خیلی جاها رفتم ولی فقط پول الکی دادم این دیگ ثابت شده بخدا دروغ نیس نی نی سایت میگشتم خوندم دلم سوخت گفتم شمارشو بزارم شما هم استفاده کنید ۰۹۰۵۳۰۹۱۸۳۴ بهش پیام بدین 

2740

سلام  خوبین این شماره ای که میدم بهتون شماره آقای عبدالهی پور هست ایشون هم دکتر طب سنتی هستن وهم دعانویس کارشون عالیه زیاد پولکی نیستن وفقط برای رضای خدا کار میکنند وهزینه رو بعد از نتیجه دریافت میکنند وهزینه رو به عهده خود طرف میزارند 09911121679بهشون زنگ بزنید راهنمایی لازم انجام میدند.امیدوارم مشکلتون حل بشه ومنم دعا کنید

2706