2733
2734
عنوان

بی بی چک روز سیزده بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 9885 بازدید | 101 پست
من که دیگه اعتقادی به این امپولا ندارم بعد ۳ بار زدن حامله نشدم .ایشالا رو شما جواب بده عزیزم.

شوهرت مشکل نداره؟؟؟

انشالا به حق امام زمان زود جواب بگیری 

چندماه اقدامی؟

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بخدا یک ساعت با شوهرم پیاده رفتیم تا بی بی چک خریدم از ذوق دعا کن این ماه باردار شم یکسال تو اقد ...

پیاده روی خوب نیست برات. ان شاالله که آخرین دونه ش که خریدی.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
من از شب سه پریود شبی سه تا لتروزول میخوردم دکتر روز دوازده که بهترین روزه بهم دوتا آمپول اچ سی جی ...

یعنی بدون زدن امپول هیچ امیدی ب بارداری نیست؟؟پس چرا دکتر من چیزی بهم نگفت؟؟

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
سونوم و چون پیش دکتر خودم رفتم سایز بهم نداد..فقط گفت چندتا فولی عالی داری..(که البته ۳تاشونم کیست ش ...

فقط یبار آمپول زدی تا باردار شدی؟؟

منم فقط و فقط همین علائم و داشتم عزیزم.. فردا صبح بیبی بزن..امید به خدا..انشالله همونی واست پیش میا ...

فردا میشه روز دوازدهم اخه

سلام دوستان ببخشید ی سوال برام پیش اومد وقتی لتروزول مصرف میکنیم باید روز سیزده امپول اچ سی جی بزنیم ...

بعد از این داروها عزیزم.میری سونو میشه و وقتی فولی بالای ۱۸ داشته باشی آمپول اچ سی جی میزنی واسه ازاد سازیش...هر پزشکی هم روز خودشو داره..

فرضا دکتر من همه رو روز ۱۵ پریود سونو میکنه و آمپول رو واسه روز ۱۶ تزریق میکنه😊

انشالله که همین ماه نینی نازت میاد تو دلت

🧡
شوهرت مشکل نداره؟؟؟ انشالا به حق امام زمان زود جواب بگیری  چندماه اقدامی؟

نه هیچ کدوم مشکلی هم نداریم ۱ سال و نیمه اقدام کردم.همش قرصو امپولو دیگ دیدم این ماهم پری اومد بیخیال شدم.واقعیتش دیگ خسته شدم.سپردم دست خدا اگه دوست داشت بهم میده.خیلی سخته این همه دارو امپول استفاده کنی بی بی میزنی و ضد حال میخوری.مرسی عزیزم ایشالا خدا به خودت بده.انتظار خیلی سخته 

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
فقط یبار آمپول زدی تا باردار شدی؟؟

آره عزیزم..من واسه سریع شدن روند بارداری دارومصرف کردم..نمیخواستم زیاد زمان ببره که خداروشکرررر همون ماه اول جواب داد😍😍

انشالله که نینی خوشگل توام همین ماه اومده تو دلتتت❤️❤️

🧡
بعد از این داروها عزیزم.میری سونو میشه و وقتی فولی بالای ۱۸ داشته باشی آمپول اچ سی جی میزنی واسه ازا ...

قربونت برم ممنون انشاءالله اخه بمن دکترم اصلا چیزی در مورد امپول نگفته من لتروزول خوردم و از شب ۱۱ی شب درمیون اقدام داشتم یجورایی فکر میکردم باردارم اما الان شما گفتین باید امپول بزنی دیگه کلا ناامید شدم ...ینی الکی فکرو خیال میکردم؟؟

قربونت برم ممنون انشاءالله اخه بمن دکترم اصلا چیزی در مورد امپول نگفته من لتروزول خوردم و از شب ۱۱ی ...

ن عزیزم..حتما آمپول احتیاج نیست..آمپول فقط به آزاد شدنش کمک میکنه،وگرنه بدونه آمپول هم آزاد میشه عزیزدلم..هیچوقت نا امید نشو..خدا حواسش به هممون هست..ایشالا همین ماه نینی اومده تو دلت و با خبر بارداریت هممون و خوشحال میکنی 😍❤️

🧡
بعد از این داروها عزیزم.میری سونو میشه و وقتی فولی بالای ۱۸ داشته باشی آمپول اچ سی جی میزنی واسه ازا ...

عزیزم انشاءالله نی نی تو بسلامت ب دنیا بیاری و بغل بگیریش بادلخوش....موقع زایملنت و دردات منو هم یادت باشه واسم دعا کن منم این دردارو بکشم ممنونت میشم عزیزم

2706