2733
2739
عنوان

بی بی چک روز سیزده بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 9681 بازدید | 101 پست
عزیزم انشاءالله نی نی تو بسلامت ب دنیا بیاری و بغل بگیریش بادلخوش....موقع زایملنت و دردات منو هم یاد ...

ممنون عزیزم..حتما و حتماااا..انشالله همونی واست پیش میاد که دلت میخاد❤️❤️

شمام خیلیییی واسم دعا کن🙏😍❤️

🧡
ن عزیزم..حتما آمپول احتیاج نیست..آمپول فقط به آزاد شدنش کمک میکنه،وگرنه بدونه آمپول هم آزاد میشه عزی ...

قربونت برم گلم با دعای قشنگت اشک تو چشام جمع شد ممنونتم

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان ببخشید ی سوال برام پیش اومد وقتی لتروزول مصرف میکنیم باید روز سیزده امپول اچ سی جی بزنیم ...

نه عزیزم برای همه روز ۱۳ ام نباید آمپول زد . شما باید سونوگرافی کنید که بفهمید چه روزی فولیکولتون به اندازه مناسب میرسه که آمپول بزنید. به دکترتون بگید براتون سونو بنویسه و به نظرم حتما هم اینکارو بکنید چون هم زمانی که باید آمپولو تزریق کنید معلوم میشه و هم اینکه آیا اصلا با این دوز دارو فولیکول مناسب ساختید یا نه معلوم میشه. انشاالله به زودی جواب بگیرید .

2731
نه هیچ کدوم مشکلی هم نداریم ۱ سال و نیمه اقدام کردم.همش قرصو امپولو دیگ دیدم این ماهم پری اومد بیخیا ...

من با این ماه نه باره که آمپول اچ سی جی زدم و کلا دوسال هم ۶ست اقدامم، این امپولا همش الکیه بنظر من که همش دست خداست

من با این ماه نه باره که آمپول اچ سی جی زدم و کلا دوسال هم ۶ست اقدامم، این امپولا همش الکیه بنظر من ...

دقیقا من که دیگ سپردم به خدا .ان شاالله خدا به هرکی نی نی میخواد بده به حق علی

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
سلام دوستان ببخشید ی سوال برام پیش اومد وقتی لتروزول مصرف میکنیم باید روز سیزده امپول اچ سی جی بزنیم ...

در ضمن احتمال اینکه بدون آمپول هم فولیکول آزاد بشه هست بستگی به نظر دکترتون داره. بعضی وقتا آزاد میشه و بعضی وقتا نمیشه و تبدیل به کیست میشه

2740
عزیزدلمییییی💋❤️

محتاجم ب دعات عزیزم من مطمئنم خدا خیلی هواتو داره و ب راحتی زایمان میکنی و برمیگردی خونت و بانی نیت بهترین روزهاتو میگذرونی و این خبرو بهم میدی....تو با دعات دلمو لرزوندی میدونم دلت خیلی پاکه

عزیزم استرس نداشته باش بیخیال باش انشاءالله ک بارداری و حسابی دلت شاد میشه و واسه منم دعا کن باردارش ...

عزیزم خودتم بچه نداری میدونی من چی دارم میکشم

بخدا خیلی سخته

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

من روز ده بی بی زدم مثبت بود و باردار بودم قبلش زدم تا روز سه بعد آمپول مثبت بود روز ۴ منفی شد و دوباره روز ۱۰ مثبت شد

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
عزیزم استرس نداشته باش بیخیال باش انشاءالله ک بارداری و حسابی دلت شاد میشه و واسه منم دعا کن باردارش ...

بخدا وقتی یه بچه میبینم اشک تو‌چشمام جمع‌ میشه اصلا نمیشه استرس نداشت

اخه منم چهارساله ازدواج کردم

پیاده روی خوب نیست برات. ان شاالله که آخرین دونه ش که خریدی.

واااای دعا کن

عه خوب نیست پیاده روی؟؟؟خیلی راه رفتم

پیاده روی خوب نیست برات. ان شاالله که آخرین دونه ش که خریدی.

اخه جشن داریم میخوام موهامو رنگ کنم 

گفتم به وقت باردار نباشم

با اینکه میدونم نیستم اما هنوز امید دارم

عزیزم خودتم بچه نداری میدونی من چی دارم میکشم بخدا خیلی سخته

اره درکت میکنم اما همه بهم میگن دلیل اینکه باردار نمیشی استرس بیش از حدته....پس سعی کن کمترش کنی من شب و روزام گریه دیگه افسرده شدم بخدا تازه دارم از اطرافم حرف میشنوم خیلی سخته میدونم اما چه میشه کرد هروقت صلاحش باشه میشه

2706