2733
2734
عنوان

بیاین خوش اندام شیم😁

198 بازدید | 19 پست

بچه ها من یه مدته به خاطر درسام ورزشو گذاشتم کنار و مصرف شیرینیجاتمم خیلی بالا رفته یکم تپل شدم

از طرفی مرداد مراسم خواستگاریمه و میخوام تا اون موقع فیت بشم

از‌ امروز میخوام رژیم بگیرم با کالری شماری 

هدفمم کم کردن کربوهیدرات و بالابردن پروتئین و چربی مفیده

همچنین هر روز حداقل ۸ لیوان آب بخورم و حتی شده ۱۵ دقیقه هم ورزش کنم

مکملام رو هم به موقع بخورم و ساعت خوابمم درست کنم

هر کی پایه‌ست اعلام حضور کنه😁

هر شب هم میایم گزارش میدیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کالری شماری اگه حالت و خوب میکنه انجام‌بده در غیر اینصورت کاره بی فایده ایه.ولی رژیم و من هستم.پیاده ...

ما فقط با کم کردن کالری میتونیم وزن کم کنیم

حالا هر کس به یه طریقی این کارو انجام میده ولی تمام رژیمای لاغری بر اساس کم کردن کالری دریافتی عمل میکنن

ایول فردا منتظرتم😍😁

ما فقط با کم کردن کالری میتونیم وزن کم کنیم حالا هر کس به یه طریقی این کارو انجام میده ولی تمام رژی ...

من ورزشکارم ۵ ساله مدام باشگاه میرم کمکی یا سوالی هم داشتی در حد دونسته هام‌و تجربیاتم بهت میگم 

من ورزشکارم ۵ ساله مدام باشگاه میرم کمکی یا سوالی هم داشتی در حد دونسته هام‌و تجربیاتم بهت میگم  ...

عزیزم میشه عکس اندامتون رو بذارید؟

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم

ازاین شیکر ورزشیا بخر

بعدش بجااب خالی حتما دتاکس درست کن ک پوستتم شفاف شه

ازهشت لیوان اب شروع نکن از شش لیوان شروع کن ک کم کم عادت بگیری ب خوردن اب زیاد من یک ماه روزانه بین هشت تا ده لیوان اب خوردم پوستم خوب شد ولی همش دسشوری بودم

قندمصنوعی رو ترک کن غبغبت ازبین میره صورتت شکل واقعیشومیگیره شکمت اب میشه دیگ صورت بدنت جوش نمیزنه و و و...

منظور ازقندمصنوعی شکلات شیرینی شکر ابمیوه و و و

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
مرسی از توصیه های خوبت عزیزم

خواهش

مصرف برنج نونتو‌کم کن ک شکمت اب شه

سبزیجاتم زیادبخورهم پوستت بهترمیشه هم لاغرمیشی

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2706