2737
2734

سلام خانوما یکشنبه روز سیزدهم بعد از آمپول اچ سی جی میشه

اگه بی بی چک بزنم جواب مشخص میشه؟؟؟لطفا کمک کنید 

البته هیچ علائمی هم ندارم روز بیست و‌دو موعدمه

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

ضخامت اندومترم هفت بود

دوتا فولیکول نوزده داشتم

روز دوازدهم دوتا آمپول اچ سی جی زدم که با سونو واژینال گفت یکیش امروز فردا آزاد میشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سایز فولی هات چند بود عزیزم؟؟؟علائم داشتی ؟؟

سونوم و چون پیش دکتر خودم رفتم سایز بهم نداد..فقط گفت چندتا فولی عالی داری..(که البته ۳تاشونم کیست شدن😁،البته تا الان دوتاش اب شده خداروشکر)

علائم فقط سمت راست شکمم موقعی که کار سنگین میکردم(پایین بالا شدن پله، رد شدن از دست انداز)واسه لحظه ای تیر میکشید

🧡
2740
متاسفانه نه بعدش بی بی م دیگه منفی شد و پریود شدم من یدونه ۲۰ داشتم فقط

بخدا یک ساعت با شوهرم پیاده رفتیم تا بی بی چک خریدم از ذوق

دعا کن این ماه باردار شم یکسال تو اقدامم

اگه من باردار شدم کارخانه بی بی چک ورشکست میشه

کل بی بی چک هاشونو من میخرم

من که دیگه اعتقادی به این امپولا ندارم بعد ۳ بار زدن حامله نشدم .ایشالا رو شما جواب بده عزیزم.

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏

سلام دوستان ببخشید ی سوال برام پیش اومد وقتی لتروزول مصرف میکنیم باید روز سیزده امپول اچ سی جی بزنیم ؟؟یعنی برا همه همینطوره؟؟و بدون امپول باردار نمیشه شد؟؟اخه دکترم بمن چیزی درمورد امپول نگفت فقط گفت از شب سه پریود شبی دوتا لتروزول وروز ۱۱هم اقدام کنم....میشه راهنماییم کنید؟؟

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
سونوم و چون پیش دکتر خودم رفتم سایز بهم نداد..فقط گفت چندتا فولی عالی داری..(که البته ۳تاشونم کیست ش ...

خب منم یه وقتایی یهو دلم تیر میکشه ولی جز علائم نمیدونستمش

سلام دوستان ببخشید ی سوال برام پیش اومد وقتی لتروزول مصرف میکنیم باید روز سیزده امپول اچ سی جی بزنیم ...

من از شب سه پریود شبی سه تا لتروزول میخوردم

دکتر روز دوازده که بهترین روزه بهم دوتا آمپول اچ سی جی داد که تخمک ها بهتر آزاد بشن و‌کیست نشن

بخدا یک ساعت با شوهرم پیاده رفتیم تا بی بی چک خریدم از ذوق دعا کن این ماه باردار شم یکسال تو اقد ...

عزیزم استرس نداشته باش بیخیال باش انشاءالله ک بارداری و حسابی دلت شاد میشه و واسه منم دعا کن باردارشم

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
2706