2733
2734
عنوان

وقتی با همسرتون قهرمیکنید....

229 بازدید | 26 پست

چند روز طول میکشه تا آشتی کنید؟؟

اون پاپیش میذاره یا شما؟؟

من وشوهرم وقتی بحث جزئی باشه ک هیچ اگه دعوامون بشه حسابی قهرمون۳٬۴ساعت بیشتر طول نمیکشه 

شب ک ابدا ازهم جدا نمیتونیم بخوابیم من میرم روزمین بخوابم میگه توبرو سرجات من میرم روزمین

بعدش میرم بخوابم خوابم نمیبره رحمم میادبهش باز میرم بیدارش میکنم اونم ازخدا خواسته مخالفت نمیکنه میاد سرجاش انگارنه انگار ب دیوار بربخوره به ما برنمیخوره من بیشتر مقصرم چون خیلی ازین نظر سست عنصرم رحمم میاد اون روزمین بخوابه و جدا از هم بخوابیم دلم نمیخواد وقتی مقصردعوا اونه انقد زود ببخشمش ولی تحمل دوری و قهروندارم

اونم انگارنه انگار قهرمیکنیم دوتایم بعدش باهام آشتی میکنه 

دلم میخواد با بی محلی تنبیهش کنم اما نمیشه زود آشتی میکنم چقدر بده این اخلاقم

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلیم اخلاق خوبیه

ما هم قهرمون کوتاهه

اصلا هم از معذرت خواهی کردن ترس ندارم

اگه خطا از من باشه عذر خواهی میکنم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2740

قهر کردن کار ادمیه ک ب بلوغ عقلی و عاطفی نرسیده و نمیتونه با حرف زدن،دلخوریشو منتقل کنه.ضمن اینکه قهر شاید اولش باعث بشه شوهرت ب سمتت کشیده بشه ولی وقتی بیش از حد بشه،باعث دلسزدیش میشه.ناز کن ولی قهر هرگز.البته من خودمم قبلنا خیلی قهر میکردم.الان خیلی بهترشدم

خیلی خیلی هم موضوع دعواهامون جدی نیست دیگه 

منم منت کشی نمیکنم اصلا اونم همینطوره منت کشی نمیکنه اصلا ما وقتی قهرمیکنیم اینجوری نیستیم ک جواب همو ندیم دیگه یا باهم غذا نخوریم بخاطر همین زود یادمون میشه کینه ای نیستیم

وای خوش به حالتون.. شوهر من کلا باکوچکترین بحث قهرمیکنه واونم قهرهای طولانی.. جوری شده که من اصلا وابدا قهرنمیکنم،،کلا قهر توذاتشون هست همه خانواده همسرم همینجوری هستن

نه ماه انتظار،، یک عمرنگرانی!!! حس آزاددخترانه رابه مهرمادری دادن بزرگترین ایثاریک زن است😊😇😍

خيلي اخلاق خوبيه كه

تنبيه رو هيچكس جواب نميده كه شما بخواي اينجوري اخلاقش رو عوض كني

خيلي هم خوبه كه زود اشتي ميكنه 

رو خودت كار كن به هيچ عنوان به قهر طولاني همسرت عادت نكنه

اگه دنبال ناز كشيدن و اينايي راهت رو عوض كن چون ايشون اصلا نميفهمه تو قهر رو كش دادي كه اون منت كشي كنه

بهش بگو كاش طعم تلخ حرفاش يا ناراحتي از رفتارش رو مثلا با يه گلي شيريني چيزي عوض كنه

يا خودت پيش قدم شو تو قهري شام مورد علاقشو درست كن بگو با اين شام ميخوام از دلت دربيارم كه دلخوري نمونه 

اميد ندارم مردا بفهمن كه منظورت چيه و ياد بگيرن ولي طولاني مدت شايد جواب بده

دیشب همسرم میگف دوس دارم وقتی بامن قهر میکنی بیای بغلم و بوسم کنی قربون صدقم بری     &nb ...

میخواستی بگی زاغارت

2706