2737
2739
عنوان

وقتی با همسرتون قهرمیکنید....

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 26 پست
خيلي اخلاق خوبيه كه تنبيه رو هيچكس جواب نميده كه شما بخواي اينجوري اخلاقش رو عوض كني خيلي هم خوبه ...

قبلا ک بچه نداشتیم میشد طولانی قهرکرد الان ک دوتا بچه داریم انقده هردومون گرفتاربچه ها میشیم وقت نازکردن و اینجورحرفا نیست.

من فقط دوست دارم وقتی مثلا بابت دیراومدن خونه تنبیهش کنم زود وا ندم بی محلی کنم تا تنبیه بشه اما چون متاسفانه مغرور ولجباز نیستم زود آشتی میکنم بعدش امکان داره اون جدی نگیره و ی مدت بعد دیرکنه

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خوش به حالتون.. شوهر من کلا باکوچکترین بحث قهرمیکنه واونم قهرهای طولانی.. جوری شده که من اصلا وا ...

من ندیدم حتی یکبار پدرشوهرمو مادرشوهرم باهم قهرباشن یا باهم بحث کنن اصلا میگن از اول همینطوری بودن فقط کوتاه میان هردوشون

2728
ما بدترین دعوا هم ک باشیم شب باهم هستیم رابطه هم داریم باز صب حرفم میزنیم اما سنگین مثلا بگو بخند نی ...

ما کلا صبحش بگو بخند وشوخی هم داریم اصلا ی وضعیه رو ک نیس سنگ پای قزوینه

خیلی اخلاق جفتتون خوبه ...اما برا موردای خیلی مهم سفت و سخت باش دختر

خداروشکر مورد آنچنان مهمی نبوده تاحالا.طولانی ترین قهرمون۳روز طول کشید ک اونم موضوعش مهم نبود خیلی.بچه رو نگه نمیداشت من درس بخونم امتحان داشتم منم قه کردم جدنی تا بچه رونگه داره

2740
قبلا ک بچه نداشتیم میشد طولانی قهرکرد الان ک دوتا بچه داریم انقده هردومون گرفتاربچه ها میشیم وقت ناز ...

منم خيلي دوست دارم نحرفم اخه ميحرفيم دعوا ميشه باز  ولي با دوتا بچه اونم ميگه بايد جوابمو بدي

خودمم تنهام با اون نحرفم خيلي دق ميكنم

مامانم مجرديام ميگفت تو دله يه قهره ساده هم نداري

كلا دير اومدنش خيلي مهم نيس كه خودتو اذيت كني ولي مثلا به جاي قهر بهش بگو شربت درست كرده بودم برات ديگه الان ديره فك كنم رو چايي كه يرد شده بيشتر جواب بده يا شامش سرد شه يا مثلا بگي با چايي و شيريني منتظرت بودم نيومدي هيلي دوست داشتم با هم بخوريم 

مثاله يه چيزي كه براش مهمه بگو

با اين چيزايي كه خوندم واقعا بايد بگم 

ماشاا...ولاحول و لا قوه الا باا...العلي العظيم

تازگيا يكم حسود شدم اخه موضوع دعواهاتون كوچيكه و دلاتون بي كينه خدا براي هم حفظتون كنه 

با اين چيزايي كه خوندم واقعا بايد بگم  ماشاا...ولاحول و لا قوه الا باا...العلي العظيم تازگيا ...

به نظر من اصلا بهتره دعوا وبحث نباشه اما مگه میشه من خیلی بعدش ناراحت میشم جلو بچه ها بحث ودعواکنیم اما نمیشه آدم کنترل خودشو ازدست میده هرقدرم زود آشتی کنیم بازم واس بچه بده

به نظر من اصلا بهتره دعوا وبحث نباشه اما مگه میشه من خیلی بعدش ناراحت میشم جلو بچه ها بحث ودعواکنیم ...

اره منم پس كو اون شاهزاده كه قرار بود نذاره اب تو دلمون تكون بخوره 

كاش ميشد خونسرد بود و بي اهميت به همه چيز

شوهرم ميگه ببخشيد ولي من ميگم ببخشيد ديگه واقعا نه چيزي رو از دل و ذهن من پاك ميكنه نه چيزي رو به عقب برميگردونه تو اني كه اعصابم به هم ميريزه خيلي از بچه ها غافل ميشم بعد اين خودش دليله عصبانيت بيشترمه 

خدا يار و ياورت انشاا...