2737
2734

من اگه امسال پزشکی پردیس یا ازاد قبول بشم خانواده ام خیلیم تلاش کنن فقط میتونن هزینه شهریه رو که کم هم نیست پرداخت کنن ولی هزینه کتاب و خوابگاه و رفت و امد و خوراک و ... رو خودم میخوام جور کنم (البته اگه بتونم)

به نظرتون یه دانشجوی ترم اولی پزشکی چه کاری میتونه انجام بده که هم درامد بدی نداشته باشه و هم پاره وقت باشه؟

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...

منشی مطب

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

از این پرستارها که مثلا از ۸ صبح‌ تا ۸ شب میری پیش یه پیرزن میخوابی که تنها نباشه و کاری هم نداره ۱ تومن میگیری مجانی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا