2733
2734
عنوان

میخوام کار کنم چه شغلی رو پیشنهاد میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1437 بازدید | 146 پست
سنت خیلی کمه .من ۲۸سالمه میخوام بخونم برا سال دیگه اگر واقعا میتونی و میخونی بخون مجدد برا کنکور از ...

نمیدونم والا شایدم نرم بشینم دوباره بخونم 

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
چه شغل خوبی که تا ۱ میخوابه😂

آره من ساعت 10 زنگ میزنم گیج گیجه

میگم پیرزنه فشار نداره؟ انسولینی نیست؟ 

میگه فقط یه قرص داره قبل ناهار و شام میدم تمام😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂خدا بیامرزه الان همه پسرای دانشگاه عوضی شدن... البته ازاد منظورمه خبری از دولتی ندارم

پسر پسره فرقی نداره دولتی درس خونده یا ازاد 

مورد خیلی لاشی دیدم گه دانشگاه امام علی درس خونده 

ذات آدم باید خوب باشه 

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗
2728
پیرزنه کاراشو خودش میکنه؟

کاری نداره اصلا

برنامه اشو به من گفت

گفت تا 1 که میخوابیم

بعد یه چیزی درست میکنم بعنوان ناهار

باز میرم تا عصر

عصر میبرمش یه دور تو پارک میزنیم

باز میام شام میپزم میخوریم و باز خواب

حالا از وقت خالیش میخواد استفاده کنه و درس بخونه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740

دوستانی که دنبال کار هستند برای پرستاری مرکز پرستاری تدبیر نیرو میخوان بزنید گوگل میاره 7سال سابقه کار اعزام پرستار دارن پرستار سالمند-پرستار کودک-پرستار بیمار در منزل و همراه بیمار در بیمارستان88344777دوستان شهرستان هم میتون تماس بگیرند تا در همون جایی که هستن اعزام بشن برای پرستاری

کاری مطمِن و دارای حقوق بالای4میلیون هست تا 15

دوستانی که دنبال کار هستند برای پرستاری مرکز پرستاری تدبیر نیرو میخوان بزنید گوگل میاره 7سال سابقه کار اعزام پرستار دارن پرستار سالمند-پرستار کودک-پرستار بیمار در منزل و همراه بیمار در بیمارستان88344777دوستان شهرستان هم میتون تماس بگیرند تا در همون جایی که هستن اعزام بشن برای پرستاری

کاری مطمِن و دارای حقوق بالای4میلیون هست تا 10

اگه دنبال یه جای مطمئن برای کارپرستاری هستید. موسسه پرستاری مادرانه رو معرفی می کنم. خانوم ها و آقایونی که در حوضه ی کارای پرستاری مهارت دارند چه تهران باشند و چه شهرستان بدون نیاز به سابقه کار، مدرک تحصیلی و سن خاصی می توانند در این شرکت مشغول به کار شوند. یک موسسه مطمئن با درآمد بین 5 تا 10 میلیون که برای شیفت های متفاوت کاری (روزانه ،شبانه روزی، شبانه و مقطعی ) پرستار استخدام می کنند. اگر تمایل به همکاری دارید تماس بگیرید . 65010352 -09120156630 موسسه پرستاری مادرانه

(هدف ما کمک به خلق است)