2737
2734
عنوان

به نظرتون پر توقع ام

380 بازدید | 24 پست

مدتیه از غصه خوابم نمیبره ،فکرم خرابه ،چند ساله گیر یه همسر و خانواده همسر بی احساس افتادم ،همسرم به خاطر اینکه یه کارگر ساده اس همیشه سرکاره حتی جمعه و روزای تعطیل رسمی و شبا ۱۰ میاد خونه برا همین هیچ وقت حوصله و حال برای ما نداره همیشه خسته اس و خوابش میاد نه محبتی نه تفریحی نه مسافرتی نه مهمونی ،هیچی مرخصی هم بهش نمیدن ،شرایط کاریش تمام زندگیمون رو تحت الشعاع قرار داده ،همیشه با حسرت به زندگی دیگران نگاه میکنم چه عاطفی چه چیزای دیگه......‌‌،ما از هم خیلی دوریم چه عاطفی چه جنسی ‌.....همه این مشکلات کنار هم منو بعد چند سال داغون کرده و از پا دراورده

منم دوست دارم مثل بقیه روزای تعطیل بریم بیرون بچمو ببرم تفریح ،ولی لذت عیچ کدوما اینارو نچشیدم 

اینارو برا درد و دل گفتم راه حل نمیخوام چون به اخر خط رسیدم ،خسته شدم از این وضعیت ،ناشکر نیستم 😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم پرتوقع نیستی

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2728

احساس داشتن اصلا ربطی به زمان و وقت فراغت و تعطیلی نداره

عزیزم اگه شوهرت بی احساسه تو خونه هم بود از بودنش لذت نمیبردی

شوهر من ساعت2میاد خونه

ولی بی احساسع و من به شدت احساس تنهایی میکنم

2738

منم همینجوریه وضعم بخدا ولی جمعه ها شوهرم خونس البته فقط بهارو تابستون ولی وقتی هس مامانم اینا میخوان فقط با اونا باشیم نه دوتایی نه با دوستی کسی همش همینه وضعمون دقیقا خونوادشم خشکو بی احساسن ولی خدا سرنوشت خیلیارو بدتر آفریده حالا دیگه چیکار کنیم😞

درود 

درکتون می کنم و براتون صبر و شادی آرزو دارم. 

نمیشه همسرتون رو هم مؤاخذه کرد بهرحال برای خانواده داره جهاد میکنه. از طرفی ثوابش رو هم با شما که تحمل می کنید تقسیم می کنه.‌

چیری برای گفتن نیست فقط خداوند لعنت کنه آنهایی که حق شماهارو میخورند. 

اما شاد باشید. در خانه بزنید و برقصید. به پارک برید و بازی کنید. اگر همسرتون نتونست با بچتون برید بهرحال اون گناه داره. با دوستاتون قرار بزارید. جاهای خوب خوب که نیازی به خرج کردن نیست برید

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 

میدونی باید قبل از ازدواج میومدی راجب مردی که ساعت کاریش اینجوریه اینجا میپرسیدی ولی متاسفانه اونموقع نی نی سایتی وجود نداشت ،من خودم قبلا خیلی کار میکردم روزی دوازده ساعت مرخصی هم نداشتم شاید یه نصف روز که همش خواب بودم اعصابم که کلن خورد بود طفلی مامانم چقد صبوری کرد اصلا وقت نمیکردم یه حموم درست و حسابی برم چه برسه گردش و تفریح ،دیگه دیدم اوضاعم خیلی داره خراب میشه از بی خوابی و بی اعصابی شبیه معتادا شده بودم ولش کردم

احساس داشتن اصلا ربطی به زمان و وقت فراغت و تعطیلی نداره عزیزم اگه شوهرت بی احساسه تو خونه هم بود ا ...

بله درسته شوهرم کلا بی احساسه ولی ربطش میده به خستگی ،اصلا دوست نداره یکس داشته باشیم شاید شاید ماهی یکبار 

به خدا قلبم از درد تیر میکشه و درد میکنه ولی میسوزم و میسازم همیشه هم گفتم واگذارش کردم به خدا