2737
2734
عنوان

به نظرتون پر توقع ام

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 24 پست
با بی مهری و بی احساسیش چیکار کنم با سرد مزاجیش چیکار کنم دردم یکی دو تا نیست😭😭😭

باهاش حرف بزنید. 

سیاست به خرج بدین. 

و اگر راه اومد پیش روانشناس برید البته اگر تواناییش رو دارید. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو ابجی من نیستی؟؟؟؟

من ۵ سال بیماری روحی شدید داشتم.افسردگی بسیار شدید.جوری حالم بد بود که همه قطع امید کرده بودن و بجای آرزوی درمانم آرزوی مرگم رو می کردن.یه روز از این روزا تصمیم گرفتم که حالم خوب بشه و از تمسخر و تحقیر دیگران خودمو نجات بدم.حال من از اون چیزی که میشه تصور کرد خیلی بدتر بود.من بلند شدم با تکیه بر خودم و خدای خودم و زدم تو دهن تمام اون هایی که از شکست و نابودی من خوشحال بودن.من دوباره افتخار پدر و مادرم شدم.دوباره مایه ی فخر فروشی مادرشوهرم شدم.دوباره عزیز همسرم شدم.اینو یاد گرفتم که حال کسی عوض نمیشه مگر اینکه خودش بخواد.
2728
بله درسته شوهرم کلا بی احساسه ولی ربطش میده به خستگی ،اصلا دوست نداره یکس داشته باشیم شاید شاید ماهی ...

میدونم چی میگی گلم الان خودمم همینجوری ام بخدا قلبم داره تیر میکشه اشکامم خشک نمیشه یریز میاد، شوهرم که زودتر میاد پنجشنبه شبا میره بیرون با دوستا وقتی میاد یاخواب یارابطه درحد خودش بدون مقدمه وتمام، منم که اصلن آدم نیستم انگار وقتی میگم بذاراون اول تموم شه بعدش من درخواست کنم ناراحتی پیش میادیامیخوابه، رابطمونم میره تا یک هفته دیگه

وا خب خودت داری میگی تا دیر وقت سرکاره و روزای تعطیلم سرکار ‌ .خب شرایط کار اینجوری شده متاسفانه . شما خق داری ناراحت باشی ولی شوهرت مقصر نیست . خب مرد بیچاره واسه آسایش زن و بچش داره کار میکنه دیگه . خوب بود مثل بعضی مردا بیعار بود و تا لنگ ظهر میخوابید . همیشه ام ور دلت بود 

2740
من خانوادمم دورن بهم، مامانم هم فوت شده دقیاقا کسی رو ندارم 

آخی خدا رحمت کنه عزیزم ناراحت شدم خیلی سخته ولی منم فقط مامان وبابا دارم بقیه توزلزله فوت شدن مثلاهیچوقت دایی خاله نداشتم مادر بزرگ و پدربزرگ نداشتم عموهام قهرن ‌همیشه مامانم ک دارم همییییشه مریضه بااینکه جوونه بابامم وضعص خوب نیس ببره دکتره  خوب منم خسته ام