2733
2739
عنوان

به نظرتون نماز خوندن به زندگیمون نظم و برنامه میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1285 بازدید | 126 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه آدم چیزیو که بهش اعتقاد نداره به نظرش انجامش بی فایده س اصلا اعتقادی به نجس بودن ندارم 😥

نجسی نیست،غسل دستوریه که خدا واجب کرده و باید به روش خاصی انجام داد.

به خدا که اعتقاد دارید؟چون امر خداست انجام بدید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2742

اینکه به یک نیروی نامحدود و بزرگ متصل بشی که بزرگترین کارها رو براحتی میتونه انجام بده به آدم احساس آرامش خیلی خوبی میده، صد در صد تو بهبود زندگیت کمکت میکنه، انشالله مشکلت بزودی حل بشه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2740
اخه اینقد مشکلاتم روز به روز زیاد میشه که اعتقاداتمو دارم کلا از دست میدم ولی حس میکنم باید نماز بخ ...

به احساست احترام بذار.اون غسل نکردن هم تأثير داره.واقعا همه چیزو ما نمی تونیم درک کنیم...روابط بین خیلی مسائل واسه ما قابل هضم نیست.اینکه بگیم حالا غسل چ ربطی ب مشکلات داره و و و

موفق باشی.

منم یه سگ کوچولو دارم😍 موندم بخوام نماز بخونم یعنی دیگه نمیتونم بغلش کنم؟😣

نه چرا من سگم بغل سجاده میشینه بوسشم میکنم به نجس بودن حیوانی که اونم خلق خداست اعتقاد ندارم کلا اعتقاداتم برای بقیه عجیبه با سگ و لاک نماز میخونم ولی خداهم همیشه حواسش بهم بوده

واقعیت منم نمیخونم یه زمانی نمازو روزم قطع نمیشد ولی از وفتی بچه ی دومم اومد دیگه شدم تنبل ولی هیچ وقت خدارو فراموش نکردم بعصی وقتا تصمیممو میگیرم بخونم ولی باز یادم میره و تنبل میشم.ولی نمیدنم خدا باز هوامو داره منم همیشه شرمندشم و عذاب وجدان دارم

اخه اینقد مشکلاتم روز به روز زیاد میشه که اعتقاداتمو دارم کلا از دست میدم ولی حس میکنم باید نماز بخ ...

عزیزم اعتقاد داشتن یعنی توکل کردن  نماز وقران بخون هم مشکلاتت حل میشه هم ارامش به قلب و روحت بر میگرده مطمئن باش

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
2706