2752
2734
عنوان

به نظرتون نماز خوندن به زندگیمون نظم و برنامه میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1285 بازدید | 126 پست
درسته ولی حس میکنم الکیه 

حستون اشتباهه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام‌..به نظر من بخون. .اگه سودی نداشته باشه ضرری هم‌نداره ..و صد البته که سودش بیشتر ضررشه

اگه میخوای زندگیت رو بسازی...اول باید بدنت رو بسازی...  وزن فعلی 78وزن هدف 55....قد 160
نه چرا من سگم بغل سجاده میشینه بوسشم میکنم به نجس بودن حیوانی که اونم خلق خداست اعتقاد ندارم کلا اعت ...

عزیزم😍

منم اصلا دلم نمیاد به سگ بگم نجس 😣

لاکم همیشه میزنم ولی برا نماز حس میکنم نمازم درست نیست

2731
اخه آدم چیزیو که بهش اعتقاد نداره به نظرش انجامش بی فایده س اصلا اعتقادی به نجس بودن ندارم 😥

همه ی اینا از نظر علمی اثبات شده س نمیدونم متاهلی یا نه ولی وقتی بدن به ا ر گ ا س م میرسه سلول های عصبی بدن از حالت تعادل خارج میشن و وقتی شما دوش میگیری دوباره به حالت طبیعیش برمیگرده بدنت، دیدی دوش گرفتن چه آرامشی به آدم میده؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

خانواده هایی رو دیدم   که نماز اول وقت  میخونن و همیشه زندگیشون  روبه راهه  و روز به روزشون بهتر شده  منم  میخونم ولی اول وقت خیلی کم  ولی وقتی نماز میخونم  خیلی احساس  خوبی دارم 

دلم را،آرزوهایم را،آینده ام را به خدایی می سپارم که یوسف را از عمق چاه به اوج پادشاهی رساند.
قربونت برم دعا کن منم بتونم  خیلی خیلی دلم میخواد نماز خونِ درست و حسابی باشم ولی قسمت نمیشه ...

ازامام رضابخواه کمکت کنه

تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم/ روزی سراغ وقت من آیی که نیستم/ روحت شاد حاج ابراهیم رییسی💔
واقعیت منم نمیخونم یه زمانی نمازو روزم قطع نمیشد ولی از وفتی بچه ی دومم اومد دیگه شدم تنبل ولی هیچ و ...

اره عذاب وجدانش خیلب بده

یکیو میبینم نماز میخونه حس میکنم یه چیزی کم دارم یا از بقیه عقبم

خواهر جون خدا خودش  به بندش گفته مرا صدا کنید تا دعای شما را اجابت کنم.من دوتا بچه کوچیک دارم انقدر دوست دارم برم مسجد نماز بخونم الان فقط شبا میرم مسجد نماز ظهر تو خونه میخونم.زندگی مونم خداروشکر خوبه شوهرم بیکاربود یه کار خوب پیدا کرد.اصلا وقتی نماز میخونی وابسته نماز میشی.خیلی بهم ارامش میده.حتما امتحان کن خواهرجان.

نماز خیلی خوبه😊😊😊 سعی کن حتما بخونی،وقتی سر وقت باشه عادت میکنی ک تو کارهای دیگتم منظم باشی😍 غسل هم حتما انجام بده،حتی اگ ادم مذهبی نباشی،حتی اگ نماز نخونی،غسل کردن تمیزیه،ی خانوم همیشه باید تمیز باشه😊🌻🌼

ب یکی گفتم بز،زدن ترکوندن منو😕 ب یادش کاربریمو گذاشتمbozzzzzz
2706