2733
2734
عنوان

به نظرتون نماز خوندن به زندگیمون نظم و برنامه میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1285 بازدید | 126 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا من مخالف اینم گرو کشی کنم با خدا

نماز بخونم که خدا بهم بچه بده

نماز بخونم که خدا ببرم بهشت 

نماز بخونم که زندگیم منظم شه

نماز خوبه ولی اگه بدون هیچ خواسته ای خونده بشه

پی فردا اگه زندگیت نیوفتاد رو غلتک نگی نماز خوندم چرا اتفاق خاصی نیوفتاد😐🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2731
چقد قشنگ گفتین از کاربرای مورد علاقمین که نظراتتونو دوس دارم😍

امیر المومنین فرموده بودن  ، 

نهایت لطف شماست دوستم 🌹

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

وای چقد عالی ک میخوای نماز بخونی عشقم... شارژم کردی مرسی...میدونم ک حال دلت خیلی بهتر میشه من یکی ک داشتم افسردگی میگرفتم شنیدم روانشناس ب زنداداش و خواهرم گفته نیایش با خدا افسردگی رو از بین میبره....از عیده شروع کردم ۵ماهه دارم نماز میخونم البته ساعتای دیگه هم دائم باهاش در ارتباطم ۲۴سالمه واقعا حس میکنم ۵ماه زندگی کردم با خدا خیلی بهتره 

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

عزیزم منم عین تو تنبلی میکردم.فقط ماه رمضان ک روزه داشتم درستو حسابی غسل میکردمو نماز میخوندم.

اما از ماه رمضان امسال دگ نمازمو میخونم.حس میکنم خیلی ارومتر شد زندگیم.بضی جاهام خدا واقعن کمکم کرد ب چشم دیدم.ولی اگ باخدا باشی خیلی بهت کمک میکنه.درمورد غسل هم میگن حتی باغسل نشستن رو سفره گناه داره.دگ سعی کن رعایت کنی

من اصلا ادم مذهبی نیستم.باحجابم نیستم.ب خیلی ازچیزام اعتقاد ندارم.درمورد پوشش ظاهری م خیلی راحتم.اما نمازم‌ میخونم.مدتیه مرتب میخونم.قبلا تنبل بودم.ولی روزهامو هرسال میگرفتم ومیگیرم‌.الانم ک حاملم خیلی رعایت میکنم کمتر گناه کنم.نمازم‌ بخونم غسل بگردنم نباشه و....

❤. نی نی تودلم پوچ بود😢😢❤
من خودم آدم شل حجابی هستم ولی اگه غسل نکنم سر سفره نمیتونم بشینم حتما باید انجام بدم و نمازمو سر وقت ...

من حجاب و اینا رو که دیگه اصلا اعتقاد ندارم😣😥

تنها چیزی که اعتقاد دارم بهش نمازه

2706