1345
1341

سونو ان تی بهم گفت  اصلا اصلا روی حرف من حساب نکن و من نمیتونم قطعی بگم ولی احتمال میدم دختر خانوم باشه  ولی دکترم گفت با توجه به ضربان قلبش پسره به نظرتون چیه؟؟

تعداد رای : 25
نظرسنجی
آقا پسر
9
36%
دختر خانوم
16
64%
❤❤❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(علیه السلام)❤❤❤       خدایا امیدم به خودته میشه یه صلوات مهمونمون کنین

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

من تا ۹ ماه سونو ۳ بعدی و ۵ بعدی گفتن دختره ۳ روز مونده به عملم گفتن پسره من همه سیسمونی شو خریده بودم حتی طلا کل لباساشو بردم کادو برا اونایی ک دختر دار شدن فقط از لحاف توشکش ک صورتی بودن استفاده کردم النگوهاشم فروختم😂

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
1307

اینم عکسش با توجه به اون عکس کوچولو کنارش ببینید بگید

❤❤❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(علیه السلام)❤❤❤       خدایا امیدم به خودته میشه یه صلوات مهمونمون کنین

دختره عزیرم

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
1308
واسه دلخوشی من گفتی😕😕

نه والا همینجوری گفتم دوتاشونم فرشته های خدان

بگذار زمستان هرچه می خواهد شاخه هایم را خمیده کند...      من دختر بهارم... دوباره شکوفه می زنم...
مال منو معمولا تو ان تی صد در صدی میگه و مینویسه جنسیت رو😅😉 فکر میکنم دختره اگر پسر بود زود معلوم ...

اخ۶ میگن بگن دختره درصد اشتباه داره

من تا ۹ ماه سونو ۳ بعدی و ۵ بعدی گفتن دختره ۳ روز مونده به عملم گفتن پسره من همه سیسمونی شو خریده بو ...

وای چقد بد 😓😓استرس گرفتم من کل سیسمونیشو گرفتم همش میگه نکنه اشتباه کرده باشن یه بار تو انومالی گفتن پسره بعد یه بارم دوسه روز بعدش رفتم پیش دکترم گفتم میخوام شماهم سونو کنی اونم سونو کرد گفت پسره ولی بازم استرس دارم

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان💙

سن خودت و تاریخ اقدامتو بگو تا بگم برات

هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎
1346