1711
1707
عنوان

نوزاد سه قلو

954 بازدید | 73 پست

کسی هست ک تازگی سه قلو زایمان کرده باشه؟بیاین اینجا باهم باشیم،الان سه قلوهای من دوماهه هستن،چون سه قلوتعدادکمه،سوال زیادهست وجواب کم.بیاین ازتجربه های هم استفاده کنیم.

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )

خانم‌ها، پوستتون رو پاکسازی کردید؟

ماسک ذغال فریمن و کلی ماسک پرفروش با تخفیف فقط از سایت پیشگام نگار

1713

ای جان😍 داروی خاصی مصرف کردی یا طبیعی سه قلو شدن؟

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق مامان خوشحالم که اومدی تودلم🥰                                 برای شنیدن ضربان قلبت لحظه شماری میکنم🌈🌈

آخی چکار میکنن الان ،تنهایی نگه شون میداری ،خیلی کم فکر کنم اینجا کسی باشه سه قلو داشته باشه، پیج گونش و نگاه کن سه قلو داره البته الان دیگه دو سال و خورده ای هستن 

مهربانم‌ ،جانم ،نبضم ،ضربانم،عشقم ،نفسم ،همینجوری کرم دارم صدات کنم عزیزم 
1710
سه قلو ها چتد وقتشونه ؟

دو ماه

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
1709
واسه چند قلو زایی کار خاصی انجام دادی

نه

ایناروووو😍😍😍😍

♥️ خدا ♥️    سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    خدایا هیچ امیدواری را نا امید نکن 😔🙏🏼  برام صلوات میفرستین منم مامان بشم🥺😢 ؟     به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.

عزززززززییییییزززززم 😍😍😍چه خوشکل و خییییلی سخت 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب نازنین زهرای منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم شاید بدردتون خورد
1651