2733
2739
عنوان

اين دفعه خواهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 3145 بازدید | 191 پست
خونه مامانم ميرم اونم مجرده

خوب عزیزم جایی برو که منتظرتت باشن 

خانواده هایی که همیشه دوست دارن دورهم باشن وقتی هم نرن مامان زنگ میزنه اصرار میکنه بله ولی خانواده شما که اعتراض ممکنن چه لطفی داره هر روز رفتن؟

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب درست گفته حالا خونه پدریتون هم باشه   یه روزهای برو دلیل نداره هر روز بری.  یه روزهایی بگو اونا بیان   یه روزهایی هم از شب قبل بهشون اطلاع بده بگو فردا ناهار درست میکنم میارم اونجا با هم بخوریم 

والا من الان حامله ام  ولی نشده برم خونه مامانم شب بمونم😊هیچی خونه خودم نمیشه

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2731
خونه مامانم ميام خواهرمم مجرده

شایدکارارواون میکنه خسته میشه

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

خوب عزیزم می‌خواستی هر روز بری اونجا چرا شوهر کردی؟ همونجا پیششون می‌موندی

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738

من بودم میگفتم خونه بابام میام هروقت مامان بابا ناراحت باشن از زیاد اومدنم دیگه نمیام....خواهر کوچیک من نزدیک مامان بابامه و هرروز ناهار یا شام اونجاس(مامان بابام تتهان)مامان بابام همش دعاش میکنن میگن مارو از تنهایب در میاره.با اینکه گاهی سختشه بره اما میگه دلم نمیاد نرم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2706