2733
2739
عنوان

اين دفعه خواهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 3145 بازدید | 191 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلت برا مامانت نمیسوزه لا اقل دلت واسه بابات بسوزه تو این شرتیط سخت اقتصادی درک نمیکنم واسه کمک به شوهراتو وبال گردن پدراتون میشبن چرا خوب میموندی خونه بابات چکاری بود یه نون خور اضافه کنی

2728

خدایی حق داره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

من هفته اي يه بار ميرم خونه مامانم خواهرم ميگه هر روز اينجايي خداييش هر روز ميري اونجا حق دارن اونا هم ارامش ميخوان بچه هم داري؟شوهرت هم ميادش هر روز؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خونه مامانم ميام خواهرمم مجرده

مستقل شو منم بارداری خونه مادرم بودم البتت دوسداشتن ولی ادم معذب میش هر روز تو ی هفته خودت درست کن عادت میکنی راحت میشی اصن ادم خونه خودش از همت لحاظ راحته

ما ی مثلی داریم میگه جوری برو و بیا ک زیرت قالی بندازن جوری نرو ک زیرت زیلو بندازن

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2740

شاید شوخی گفته شما جدی گرفتی، ولی کمتر برو راحت بشین خونه خودت، یه کاری کلاسی چیزی جور کن بر ا خودت که وقت رفتن نداشته باشی

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
با این توضیحاتت من حقو به خواهرت میدم. چون خواهر منم زیاد میاد خونه ما(مجردم خونه مامان اینام) ادم ...

اخ اخ گفت یاینا که متاهل میشن فقط فکر خوشیه خودشونن بیچاره خواهر مجردا اسیریم بخدا

خودشونو می زنن به خریت خوبم میدونن همه چیزو

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین